کتاب گلن گری گلن راس

اثر دیوید مامت از انتشارات نیلا - مترجم: امید روشن ضمیر-دهه 1980 میلادی

Winner of the 1984 Pulitzer Prize, David Mamets scalding comedy is about small-time, cutthroat real estate salesmen trying to grind out a living by pushing plots of land on reluctant buyers in a never-ending scramble for their fair share of the American dream.

Here is Mamet at his very best, writing with brutal power about the tough life of tough characters who cajole, connive, wheedle, and wheel and deal for a piece of the action -- where closing a sale can mean a brand new Cadillac but losing one can mean losing it all. This masterpiece of American drama is now a major motion picture starring Al Pacino, Jack Lemmon, Alan Arkin, Alex Baldwin, Jonathan Pryce, Ed Harris, and Kevin Spacey.خرید کتاب گلن گری گلن راس
جستجوی کتاب گلن گری گلن راس در گودریدز

معرفی کتاب گلن گری گلن راس از نگاه کاربران
سرمايه داری دكتر، مردان را به كودكان تبديل می كند. احساس می كنم كه این را بیشتر درك می كنم، اگر واقعا درك كردم كه چگونه املاک و مستغلات كار می كند.

مشاهده لینک اصلی
DNFd در 50٪ و بقیه برای مدرسه لولا.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که با Death of A Salesman سازگار شده است، بازی خود منعکس کننده مردانگی و بقای انسان در قفس انسان است. زنان خارج از مرزهای این منطقه هستند. در خواندن با توجه به جنس محور، می توانید ببینید که چگونه مردسالاری خود را بازسازی می کند، زیرا هر شخصیت تلاش می کند که یک مرد یا مرد باشد تا بتواند قدرت و موقعیت اقتصادی کسب کند.

مشاهده لینک اصلی
واقعا فقط خواندن خواندن را شروع کردم. من از ممت شنیده بودم، اما من نمیتوانستم او را به چیزی بسپارم. در حقیقت (و این یک نمونه غم انگیز دیگر ازDanger Zone @ در زندگی واقعی است)، من فکر نمی کنم حتی حتی می دانستم که او آمریکایی است. من می توانم فیلمنامهنویس یا فیلسوف فرانسوی را حدس بزنم. منطقه خطر: من تشویق شدم که یک دوست را بخوانم. (آیا این خوب است که دوستانی داشته باشیم؟) و بعد ما رفتیم و بحث کردیم. اما، او پرسید که آیا تا به حال \"دیوث یک فروشنده\" را خوانده ام. من به او گفتم که من این را نفهمیدم. و من به نظر نمی رسید که یک ملت کامل باشم، چون من هر دو از این بازی می دانستم و می توانم نویسنده را بنویسم. اما معلوم می شود که خیلی از آن را نیز بدست می آورم. بدون اینکه به کوه نوردی بروم. com (اگر چنین وب سایت وجود دارد)، بلافاصله آشکار شد که چرا او به من آنها را خواندن برگشت به عقب. Glengarry ادای احترام به مرگ فروشنده است. من می خواهم بگویم که Glengarry در جایی که آرتور میلر ترک کرده است را ترک می کند - اما این هم منصفانه نیست، چرا که هر دو به تنهایی در حقوق دراماتیک خود هستند. بنابراین آنچه که رویای آمریکایی است @ و سوال من در حال حاضر این است که با این نمایشنامه ها در 49 و 84 نوشته شده است - واقعا آیا واقعا وجود دارد؟

مشاهده لینک اصلی
از همه آثار، در هر رسانه ای، این بهترین است که سرمایه داری آمریکایی را برای آنچه که واقعا دارد، نشان می دهد: مبارزه داروینی به عنوان ضربه تهاجمی. آخرین مرد ایستاده تنها مرد ارزشمند است. و به هر حال، تنها مردان، مامت می نویسد؛ زنان در بهترین حالت محیطی هستند، اگر گاهی تزئینی باشند. Ive دیده و / یا بازی را بارها بار خوانده شده اما بهترین نسخه احتمالا فیلم است که در آن ممت اضافه صحنه برای آلک بالدوین که سزاوار جایزه دستیابی به تمام طول عمر خود را. در شخصیت هایی که توسط بالدوین و آل پاچینو بازی می کنند، مامت شعر عامیانه آمریکایی را از رودخانه های فرسنگی فوران می کند، تمام فروشندگان بزرگ یانکی در صد ها سال از آن سر در آورده اند. اگر ویلی لومن نسخه ی وحشیانه این آرکه تایپ آمریکایی عالی است، ریکی رم نسخه ی کشتن یا کشتن کلاسیک وحشیانه است. پایان دادن به یکسان است هر چند: هر کس می میرد، یک راه یا دیگری - بدن یا روح و یا هر دو.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گلن گری گلن راس


 کتاب هفت تیرکش
 کتاب کلیسای جامع
 کتاب واقع انگاری رنگ ها و علم میزان
 کتاب بنام زندگی
 کتاب ماجراهای نانسی درو16 (مسابقه با زمان)
 کتاب پلی به سوی جاودانگی