کتاب گربه بلیتس

اثر رابرت وستال از انتشارات اسم - مترجم: مسعود امیرخانی-دهه 1980 میلادی

گربه های سیاه موفق می شوند، یا به این اعتقاد هستند که بسیاری از مردم که زندگی خود را با برخورد با گربه به نام لرد گورت تغییر یافته است. لرد گورت یک گربه عادی است: او دارای قدرت جادویی نیست و به ندرت چیزی بیشتر از آنچه گربه های دیگر می توانند انجام دهد. هنگامی که استاد او خانه خود را برای جنگ با آلمانی ها در جنگ جهانی دوم برگرداند، لرد گورت تصمیم می گیرد او را دنبال کند. در طی سفرهای او، گربه سیاه با یک داوطلب تنها در سپاه پاسداران، یک مهاجم سرباز، یک کارتر سالخورده و یک بیوه جوان جنگ دوستانه است. لرد گورت، توسط یک گیرنده عقب یک هواپیمای بمب افکن، توسط مأموریت های متعدد در سرتاسر دشمن پرواز می کند. پس از بسیاری از پرواز های موفق، شکار بی سر و صدا از بین می رود؛ او و اسلحه های عقب مجبور به فرار از فرانسه شده اند. با کمک جنبش های مقاومت اسپانیا و فرانسه، مرد و گربه به انگلستان بازگشتند، جایی که لرد گورت با استاد او دوباره متحد شد. هر یک از این دیدگاه های مردان و زنان در زمان جنگ به اندازه مروارید کامل است.


خرید کتاب گربه بلیتس
جستجوی کتاب گربه بلیتس در گودریدز

معرفی کتاب گربه بلیتس از نگاه کاربران
این یک رمان عالی است! این علاقه من به جنگ جهانی دوم را در سن جوانی ایجاد کرد. داستان داستان گربه از دست رفته در انگلیس در طول حمله رعد اسا به داستان هایش می گوید. مانند شخصیت Jack Londons White Fang، شخصیت گربه Westalls مانند یک گربه واقعی رفتار می کند و مانند نسخه ای انسانی از آن رفتار نمی کند. به عنوان یک کودک، او به من یک پنجره روشن به دنیای عجیب و غریب تاریخ داد. برای من سخت بود قبل از زمان خود به جنگ های خارجی بپردازم، اما گربه ها را دوست داشتم. مشاهده جنگ از طریق چشم یک گربه به من کمک کرد تا واقعا برای اولین بار آن را درک کنم. رابرت وستال سبک بسیار نوشتاری دارد. او تا حدودی از شخصیت های خود جدا می شود، و اجازه می دهد خواننده ارتباطات و قضاوت های خود را برقرار کند. من این رویکرد را برای این داستان مناسب دانستم - این چیزها را به واقع به نظر می رسد مانند یک تلویزیون دیزنی ویژه در مورد یک گربه گمشده. چیزهایی را که دوست دارید این را بخوانید. رابرت وستولز، کتاب های دیگر درباره گربه ها و جنگ جهانی دوم را بررسی کنید.

مشاهده لینک اصلی
تصور کنید تنظیم Lassie Home Home یا Homeward سفر باور نکردنی در انگلستان را در طول جنگ جهانی دوم پیوند داده است. در حال حاضر تصور یک گربه با نوعی غریزه برتر است. چیزی که نویسنده به عنوان Psi-trailing اشاره می کند. اساس این رمان، به عنوان یک گربه سیاه پوست به نام لرد گورت از توانایی های ردیابی عالی خود برای پیدا کردن @ home @ و @ human @ پس از تخلیه به حومه به دلیل حملات هوائی آلمان، استفاده می کند. در طول راه لرد گورت دوستان جدید و ماجراهای بسیاری، تبدیل شدن به @ دوست داشتنی موفق @ جذابیت برای دوستان جدید خود و با استفاده از شنوایی و حس فوق العاده خود را برای هشدار دادن به دیگران از خطرات. ترکیب خوبی بود، داشتن تغییر چشم انداز بین گربه، لرد گورت؛ و بسیاری از انسان ها او را در طول سفر خود دوست. من عاطفه مثبت را دوست داشتم که در بسیاری از انسانها وجود داشته باشد. تصور کنید یک گربه سیاه که @ Good Luck @ است؟

مشاهده لینک اصلی
یک گربه به عنوان یک شخصیت اصلی با تنظیم جنگ جهانی دوم. این خیلی بهتر از این نیست. این کتاب را دوست داشت

مشاهده لینک اصلی
من می خواستم این کتاب را برای سنین خواندن بخوانم، بنابراین وقتی این نسخه را در جدول نمایشگاه کتاب محلی من در هفته گذشته مشاهده کردم، می دانستم که این موضوع به معنای آن است. Id با خرید آن در Kindle، اما هرگز متعهد نیست، بنابراین در حال حاضر من آن را برای قیمت پایین تنها $ 1I دوست واقعی واقعیت این کتاب است. گربه گرسنگی و صدمه دیده است، و جنگ در اطراف آن خشمگین است. شخصیت های انسانی نیز عالی بودند، هر کدام به شیوه خودشان. صادقانه با این حال، من ترجیح دادم بیشتر برای گربه ها خود کارشناسی ارشد، و نه بیشتر برای هر شخصیت دیگر. با این حال، گربه باید به خانه برسد و ما تا آن زمان با او سفر می کنیم. کتاب بسیار قدیمی تر از آنچه که متوجه شدم، از آنجا که کپی من می گوید که در سال 1989 جایزه Smartie را به دست آورد. من اغلب حیوانات را در داستان های جنگ می خوانم، اما بیشتر از آنها مدرن تر بوده است. من واقعا این را دوست داشتم، مخصوصا برای سن آن. من داستان های متصل و احساسات واقعی را دوست داشتم. من خوشحالم که ایو سرانجام آن را خواند، پنج ستاره!

مشاهده لینک اصلی
داستان زیبا و تراژیک در مورد یک گربه سیاه که در دوران WW2 در نظر گرفته شده است تا موفق شود. با این حال این گربه گربه معمولی نیست. او از طریق بسیاری از چیزها می رود. شما در هنگام جنگ جهانی دوم چیزهایی را از چشم او می بینید. از شهرهای مختلف دیدن می کند، از طریق بسیاری از صاحبان و افرادی که از راه او مراقبت می کنند، می رود. او بمب ها، حملات، اسلحه های تفنگ، نابینایی موقت و ناشنوا را تحمل می کند. او مادر است، او مردم، مکان ها، حیوانات دیگر، شکار را نجات می دهد و یک گربه بسیار جذاب و به ظاهر جادویی است. او برای همه کسانی که او را ملاقات می کنند خوشبخت است. این داستان ممکن است سبب گرایش شما به نور دیگری شود. این به من افتخار زیادی برای گونه های گربه و چشم انداز پرنده ها به زندگی آنها، در این که چگونه آنها ممکن است فکر می کنند و احساس می کنند، به من نشان داد. این یک داستان منحصر به فرد است که در یک فریم زمان منحصر به فرد تنظیم شده است. من نمی توانم به اندازه کافی از این جواهر کوچک دریافت کنم. کتاب شگفت انگیز

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گربه بلیتس


 کتاب شهربانو
 کتاب مارکس
 کتاب بچه ها در جشن تولد
 کتاب تجربه ی شهری
 کتاب ساندویچ ژامبون
 کتاب نوشتن خلاق