کتاب پین بال، 1973

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-دهه 1980 میلادی

تاکسی گرفتم و خانه که برگشتم، دیگر تقریباً نصفه‌شب بود. دوقلوها روی تخت بودند و حل کردن جدولِ هفته‌نامه‌ای را تمام کرده بودند. عینِ ورقِ کاغذ سفید بودم و بوگندِ مرغِ یخ‌زده می‌دادم. لباس‌هایم را انداختم توی لباس‌شویی و جست زدم توی حمام تا مفصل و طولانی خودم را بشویم. بعدِ سی دقیقه بودن زیرِ آبِ داغ، حس کردم آماده‌ام دوباره به نوع ‌بشر ملحق شوم، ولی حمام هم از شرِ سرمای منجمدکننده‌ای خلاصم نکرد که تا عمقِ وجودم نفوذ کرده بود.

دوقلوها بخاریِ گازی را از کمد درآوردند و روشنش کردند. پانزده دقیقه وقت برد تا لرزیدنم قطع شود؛ بعد پشت‌بندِ مدت‌زمانی کوتاه، یک کاسه سوپِ پیازِ کنسرویِ داغ خوردم.

گفتم «الان دیگه حالم خوبه.»


خرید کتاب پین بال، 1973
جستجوی کتاب پین بال، 1973 در گودریدز

معرفی کتاب پین بال، 1973 از نگاه کاربران
@ @ @ @ @ @ @ @ Pinball @ @ شما آن را کردم، توپ پنبه با flippers. @ @ من می دانم چه پین ​​بال دزد است. اما واقعا، چرا؟ @ @ وجود دارد - چگونه می گویند - چیزهایی در این دنیا فلسفه ما نمی تواند حساب کند. @ این کتاب دوم (سه گانه ی موش صحرایی شماره 2) نوشته شده توسط موراکامی است. قهرمانان پرطرفدار با پین بال دزد کاملا من را جذب کردند. این واقعا خوب خواندن بود در واقع اما کمی ساده برای سلیقه من.

مشاهده لینک اصلی
این همیشه قلب گرم برای خواندن موراکامی است، و خواندن پینبال شبیه به شنیدن یک داستان از یک دوست زمانی که او جوان تر بود، قبل از اینکه او را می دانستند، اما در زمان واقعی است. این دوست جوانتر بود، اما او قبلا یک جهنم از یک داستان نویسی بود. و در این داستان های گذشته شما چیزهایی را که منجر به آنچه که در حال حاضر است و آنچه که در حال حاضر می گوید و آنچه که او رشد کرده است و چقدر بهتر است را می شناسید. این کار ساده ای نیست که یک کتاب خوب برای ماشین های پین بال دزد بنویسید ، اما این یک مثال خوب است.

مشاهده لینک اصلی
دانلود رایگان: http: //www.betz.lu/media/users/charel ...

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از رمانهای اولیه موراکامیها، دومین آهنگ او است. با مقایسه با آواز باد، این رمان بیشتر شبیه رمان موراکامی است. داستان خود را شبیه به اولین رمانش است. روایتگر (که همان کتاب اول است) طول می کشد یک دوره در زندگی او و چیزهایی اتفاق می افتد، همان مشابه برای شخصیت اصلی دیگر به نام موش صحرایی. این کتاب عموما پر از اندیشه های زندگی است. یکی دیگر از عناصر که در اولین رمان او تقریبا وجود نداشت، عناصر سورئالیستی یا عجیب و غریب بود. این کتاب تعداد کمی از آنها را دارد، که گاهی باعث تعجب شما می شود. به طور کلی، هرچند کتاب به نظر می رسد هنوز یک داستان واقعی از دست رفته است. این به نظر می رسد مانند قسمت های مختلف از دو شخصیت (عجیب و غریب) زندگی است. این به هیچ وجه یک کتاب بد نیست، اما احساس می کند که دوباره موراکامی اینجا بود، فقط با جریان رفت و شامل آنچه که به ذهنش رسید و آنچه که او توانست از زندگی خود بگیرد. با این حال خواندن بسیار لذت بخش و سریع بود. بیشتر این افراد به طرفداران موراکامی توصیه می کنند، زیرا اکثر افراد دیگر واقعا نمی دانند چه چیزی را از این موضوع در نظر بگیرند بدون آنکه چیزی از او بخوانند.

مشاهده لینک اصلی
این دومین رمان Haruki Murakamis و رمان دوم در سه گانه موش صحرایی است. پینبال، 1973 در درجه اول با یک راوی نامعلوم و دوستش The Rat روبرو می شود که هر دو آنها در Js Bar آویزان هستند، بسیار شبیه به Hear the Wind Sing، اولین کتاب در سری است. در هر دو کتاب، ما در جهان هوشمند هستیم ، اما جوانان بدون ریشه. آنها در روابط و روابط رانده میشوند و عموما احساس تنهایی میکنند حتی زمانی که در یکی هستند. راوی در مورد شیفتگی او با یک ماشین پین بال دزد خاص به نام \"سفینه فضایی\" صحبت می کند، که زمانی که بازی محلی اش تبدیل به یک فروشگاه شیرینی پزی می شود، دور می شود. او موفق به شکار ماشین با کمک یک متخصص پین بال دزد می کند. در یک نقطه، راوی می گوید، @ وجود دارد چاه، چاه های عمیق، غرق در قلب ما. پرندگان بر آنها پرواز می کنند. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پین بال، 1973


 کتاب حباب معلق
 کتاب جنایت های دل
 کتاب بمب و ژنرال
 کتاب شب های هند
 کتاب معجزه در چهل روز
 کتاب تاریخ اندیشه های دینی