کتاب میراث

اثر هاینریش بل از انتشارات مروارید - مترجم: سیامک گلشیری-دهه 1980 میلادی

این 1943 است و ونک، یک سرباز جوان آلمانی که از ساحل نرماندی محافظت می کند، خود را در جنگی قرار می دهد که دشمنان اصلی تنهایی و بدبختی هستند.

در برابر تمام رتبه و پروتکل ارتش، ونک (Wenk) در برابر همه رده های ارتش و پروتکل ها، فورواردی در فرماندهی ارتش وجود دارد: منابع در حال خالی شدن است و سربازان گرسنه و سرگردان باید از مین های معروفشان عبور کنند تا سیب زمینی ها را از مزارع فرانسوی همسایه دور کنند. دوستی با ستاد شلینگ، که اعتراضات خود را از طرف مردان انجام می دهد، باعث خشم یک افسر دیگر شده است. هنگامی که این شرکت به جبهه روسیه منتهی می شود، ترس، سوء ظن و عدم اعتماد باعث وقوع رویدادها می شود تا نتیجه تکان دهنده باشد.

در سال 1947 نوشته شده و در سال های پس از جنگ، در هرج و مرج آلمان، A Legacy سربازان در حال حاضر جای خود را در همه جای خالی در جبهه غربی به عنوان یک تصویر از وحشت از جنگ است.


خرید کتاب میراث
جستجوی کتاب میراث در گودریدز

معرفی کتاب میراث از نگاه کاربران
اولین رمان Heinrich Bölls، آن را برای چهل سال انتشار منتشر نشده است. نیمه خودآموز، توصیف خوبی از خدمات نظامی است، با تاکید بر خستگی مفرط زندگی در ساحل فرانسه اشغال شده، انتظار می رود که چیزی اتفاق بیافتد. سپس آنها را به جبهه شرقی فرستاده شده در سال 1947 ارسال می کنند، این یک کتاب بسیار آلمانی است. این داستان با یک خشونت پس از جنگ افسرانی که جان سالم به در برده بودند، تزریق می شود؛ بر مبنای یک تم که معقول و هوشمند درگذشت، و ماهیت اطاعت و مقاومت درون ساختار زندگی ارتش را بررسی می کند. شما می توانید آن را در ابتدای راه اندازی صنایع دستی نوشته اید، اما به نوعی باعث می شود این همه جالب تر است

مشاهده لینک اصلی
گاهی اوقات شما باید غیر منتظره را بخوانید تا چیزی قدیمی یاد بگیرید. Heinrich Bolls @ Legacy of Soldiers @ در کنار یکی از اولین کتابهایشThe Casualty @، یک تجربه یادگیری برای جانباز جنگ است. سربازان وحشتناك در هر ارتش يكسان است و هميشه شده است. و این مسئله به تقریبا هر سرباز نزدیک می شود وقتی که حواس پرت می شود و فقط تلاش می کند جلوتر برود و دیگر نمی خواهد که زندگی کند یا می میرد، یکی که بهتر از دیگری نیست. گوگل از داستان کوتاه Bolls @ The Unknown Soldier @ درThe Casualty @ و داستان زیرزمینی - در زیر داستان قتل - درA Soldiers Legacy @ کتاب های سخت برای خواندن، کتاب های سخت برای خواندن نیست.

مشاهده لینک اصلی
به من گفته شده است که بیلی نویسنده فوق العاده خوب نبود (با وجود اینکه یک برنده جایزه نوبل بود) و آره، من موافقم که این داستان دقیقا بر اساس بزرگترین داستان های ادبیات ضد جنگ نیست. با این حال، بازتاب های او در مورد جنگ، ترس و شجاعت به نحوی بسیار شبیه به خود من است که من واقعا باید این کتاب را به دلایل صرفا شخصی دوست دارم. همچنین، این اولین حساب جنگ جهانی دوم از دیدگاه آلمان است. این نویسنده یک جواهر است. من قبلا دو نوازنده Bölls را خریدم، علاوه بر مجموعه ای از داستان های کوتاه و من نمی توانم صبر کنید تا آنها را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب توضیح مبهم زندگی سرباز آلمانی را در مورد وظیفه اشغالگری در فرانسه در سال 1943 ارائه می دهد و دوستش با یک ستوان که نگرانی خود را نسبت به رفاه کسانی که تحت فرمان او قرار دارد، با افسران برادرش در آب گرم قرار داده است. در نهایت، واحد سرباز به جبهه شرقی منتقل می شود، جایی که رویدادها از کنترل خارج می شوند و منجر به نتیجه قابل توجه می شود.

مشاهده لینک اصلی
اوایل رمان توسط بله که برای اولین بار در دهه هشتاد منتشر شد، در مورد یک سرباز که نامه ای در مورد چگونگی کشته شدن برادرش را به یک عضو خانواده مرده، که در کنار مردی که در واقع او را کشت، زندگی می کند، نوشته است. نوشتن یک حرف فقط یک روش جادویی برای شروع کتاب و داستان دادن است، وقتی شما در کنار آن بخوانید، احساس هر چیزی مانند یک نامه را دارید، اما فقط کسی که روایت داستان را می کند، هر چند که اکنون و در آن، برخی از بیت ها و قطعه هایی که سعی می کنند و به خواننده آن را یادآوری کن. اساسا این کتاب در مورد رابطه سرباز نوشتن نامه و سربازی است که درگذشته است، که از رتبه بالاتر است، از روزی که آنها ملاقات تا روز دیگر مرد می میرد. ساده و ساده شخصیت ها بعضی از نگهبانان در برخی از جزایر دور، با جنگ بسیار دور است. بنابراین بسیاری از آن ها در مورد روزمره، خسته کننده تر از جنگ است، راوی و شخصیت های دیگر زندگی می کنند، پر از روال و خواب کم، بدون جنگ و برخی از الکل. در کل مردم مانند شخصیت اصلی آن را خوب می دانند، اما به نظر می رسد که خودشان فکر می کنند. این نوع چیزها نوعی سرگرم کننده برای خواندن برای من است و زاویه ضد جنگ نیز از بین می رود. آن را خوب زمانی که بیشتر گاه به گاه است، اما گاهی اوقات آن را بیش از حد آشکار می آید، مانند در قالب یک شخصیت است که به طور خلاصه ضد هیتلر است. برخی از پتانسیل های شخصیت سرباز دیگری که بالاترین سرباز آلمانی را داشتند، هم قاتل و هم همکار مردی است که کشته می شد، و لحظات میان این دو شخصیت، جالب ترین بخش رمان بود. کل زاویه در مورد چگونگی دوست بودن یا حداقل استفاده از آنها، اما با رفتارهای بسیار متناقض و عقاید جدا شده بود، هیجان انگیز بود. اما این زاویه بسیار لمس نمیشود و شخصیت، مردی که کشتن دوست راوی را به پایان میرساند، محدود به تنها چند نمایش است و به این دلیل که داستان به وسیله شخصیتی غیر از این دو به وقوع میپیوندد و دلیل آن بیشتر در مورد راوی و مردی که کشته می شود و دوستانه دوستانه اش با گفتگو های متفکرانه و مانند آن پر می شود، نه اینکه در مورد مردی که کشته می شود و مردی که او را می کشد و روابط طوفانی اش - که جالب تر بود - نمی تواند به آن برسد پتانسیل کامل، و به احساس غرور، به پایان رسید، به ویژه هنگامی که شما در مورد چقدر بهتر آن را می توانستم فکر می کنم. راوی ناراحت کننده نبود و یا خیلی خوشگله دو کفش برای من دوست داشت، اما او بود که جالب توجه نیست (با خود ممکن است، اما با دیگر شخصیت های اصلی او به طور قابل توجهی خسته کننده)، و راوی است که نوشتن نامه نامه ممکن است خود را برای آسیب رساندن به داستان، کاهش تاثیر و در حالی که ساخت آن را تنگ و سر راست، و آن را کمتر معنی دار نیز هست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب میراث


 کتاب آخن آتن
 کتاب بچه ها در جشن تولد
 کتاب امیدهای جاودان بهاری
 کتاب سرزمین عجایب بیرحم و ته دنیا
 کتاب بنام زندگی
 کتاب تشریفات