کتاب منظر پریده رنگ تپه ها

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات نیلا - مترجم: امیر امجد-دهه 1980 میلادی

Kazuo Ishiguro در اولین نمایش بسیار متعهد خود، نمایش پالای از هیلز داستان داستان "Etsuko"، یک زن ژاپنی که در انگلستان تنها زندگی می کند، زندگی می کند و خودکشی دخترش را به عهده دارد. او در گذشته به عقب رانده شد و تابستان گرم خود را در ناگازاکی پیدا می کرد، زمانی که او و دوستانش در تلاش برای بازگرداندن زندگی خود پس از جنگ بودند. اما پس از آن او به یاد دوست عجیب و غریب خود را با Sachiko - یک زن ثروتمند به ضرب و شتم کاهش می یابد - خاطرات بر روی یک بازیگران مزاحم را.


خرید کتاب منظر پریده رنگ تپه ها
جستجوی کتاب منظر پریده رنگ تپه ها در گودریدز

معرفی کتاب منظر پریده رنگ تپه ها از نگاه کاربران
کتاب کاملا منصفانه، حرکتی، دوست داشتنی ...! حتی بیشتر شگفت آور است که Ishiguro خیلی جوان بود وقتی که آن را نوشت ... چنین عمق احساسی و اعتماد به نفس به عنوان یک نویسنده ....

مشاهده لینک اصلی
من درباره 24 ساعته که درباره این کتاب می گویم فکر کردم. من هنوز مطمئن نیستم مطمئن نیستم که چگونه احساس می کنم دقیقا همان چیزی است که Ishiguro گفته یا قصد دارد با شخصیت هایش مطمئن باشد. نقطه نظر تمام روایت. تصمیم من این است: جابجایی. این رمان ما را به یک زن ژاپنی معرفی می کند که دختر بزرگش را برای خودکشی از دست داده است و توسط دختر جوان و بسیار مستقلش بازدید می شود. او در یک محیط بوکولی در انگلستان زندگی می کند، اما در طول رمان به زندگی اش در ناحازاکی پس از جنگ و پس از بمب و افراد مختلف زندگی اش در آن نگاه می کند. من اغلب در اوایل کتاب اشتباه گرفتم که آیا من خواندن گذشته یا حال حاضر را به عنوان Ishiguro می کند نشانه آسان نیست. چرا؟ بنابراین من این احساس جابجایی را احساس کردم. در جنگ ناگازاکی پس از جنگ، بحث های زیادی در مورد اختلال و یا تخریب، راه های قدیمی، سنت های قدیمی ژاپن کشور و خانواده وجود دارد. علاوه بر این، یک شهر جدید در حال ساخت است که در آن بسیار آسیب دیده است. همچنین بسیاری از مردم از بین رفتند، کشته شدند. مردم آواره شده اند، حتی اگر آنها در همان شهر هستند. این شهر همان نیست. حتی در حال حاضر هیچ پاسخی برای اینکه چگونه زندگی به این نقطه رسیده است، نه برای خواننده نیست، و در مورد ساکنان داستان شگفتی وجود ندارد. به نظر نمی رسد که آنها واقعا با زندگی خود درست فکر کنند. من خوشحالم که کمی بیشتر به این فکر می کنم تا آن را به عنوان یک کتاب نامناسب قلمداد کنم. من می دانم نظریه های بسیاری در مورد آنچه که نویسنده در تلاش برای اینجا وجود دارد، اما حتی بدون آنها، من اعتقاد دارم که من با سطح کتاب من راحت خود را وارد شده است. به عنوان یک امتیاز، من بین 3 و 4 رفت و برگشت به هر حال به نظر می رسد که هر کتابی که می تواند این را برای مدت طولانی به من بسپارد، اولین باری است که در ذهنم بیدار می شود، احتمالا باید 4 باشد (3.5 رسمی)

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب واقعا عجیب بود. این داستان یک زن ژاپنی است که اکنون در انگلستان زندگی می کند، دختر بزرگش اخیرا خودکشی کرده است، روزهای او را در ناگاساکی پس از بمب اتمی و پایان جنگ جهانی دوم به یاد می آورد، هرچند در مورد دوم و تقریبا هیچ چیز درباره ی سابق . من عاشق عشق Ishiguro هستم او نویسنده ی فوق العاده ای است و او راوی معمولی غیرقابل اعتماد خود دارد و خاطراتش به تدریج چیزی تاریک و پنهان را نشان می دهد. با این حال، این دومین کتابش است (اولین وقتی بود که ما یتیمان بودیم) که باعث شد من احساس کنم که واقعا نمیدانم چه اتفاقی میافتد یا چرا. پیچ و تاب بسیار نزدیک به پایان می رسد، هیچ چیز بسیار توضیح داده نشده است، گذشته و حال با هم همپوشانی شده و شما با بسیاری از سوالات بدون پاسخ و مطمئن نیستید در مورد اینکه آیا هر چیزی شرح داده شده در واقع رخ داده است. در واقع تنها قطعیت شما این است که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، آن را به طور کامل شرح ندهید و تمام رویدادها و مکالمات را توسط راوی در ویرایش مجدد به شدت ویرایش شده است. من معتقدم که این قصد اسحاقور بود که خواننده را ترک کند تا بتواند کاری بکند که واقعا اتفاق افتاده باشد، اما در نهایت من این رویکرد را در این کتاب ناامید کردم.

مشاهده لینک اصلی
منظره پر از تپه های کوتاه و آسان است که به طرز وحشیانه ای است که من هرگز نمی توانم انگشتم را روی آن قرار دهم. پیشنهاد می شود، کمی گفته شده است. این صفت است که هر دو مثبت و منفی برای کتاب است. این شروع با خودکشی دختر ارشد زن ژاپنی است که در محل فعلی اش در انگلستان رخ داده است. با این حال، بسیاری از این رمانها، به یاد خاطرات زنان در زندگی خود در ژاپن، در نزدیکی هیروشیما ناگازاکی، در مدت کوتاهی پس از اینکه توسط بمب اتمی ویران شد، درگیر می شود. یکی از شکایات اصلی من در مورد این کتاب این است که تخریب اتمی واقعا جزئی است. صادقانه می توان این را در هر نقطه از ژاپن قرار داد و داستان آن تقریبا یکسان بود. به نظر میرسد، به نظر میرسد که Ishiguro همکاری کرده یا، به طرز سختتر از آن، مجبور شده است چنین رویدادی تاریخی را ایجاد کند که توهمی را که داستانش اهمیت تاریخی عمیقتر داشته باشد. نگران نباشید - این کار نمی کند. همانطور که من ذکر کردم، این کتاب خواندن آسان است، که در واقع من را ناراحت کرده است. در حدود 100 علامت صفحه، من شروع به سوال از خود / Kazuo، @ پس چه؟ چرا باید از هر کدام از اینها مراقبت کنم؟ این بسیار وحشتناک بود و من شروع به احساس کردم که انرژی های خانگی من می تواند بهتر باشد برای پختن برخی از کوکی های تراشه شکلاتی برای دوست دخترم. با این حال، من به Kazuo Ishiguro اعتقاد دارم، بنابراین من پایبندم. جزئیات زیادی وجود دارد که به نظر می رسد مهم است (برای مثال، یک کودک جوان، به وضوح از ترس، از زن سوال می کند، چه چیزی در اطراف پای شما چه می گذارد؟) اما اهمیت آن هرگز به وضوح معلوم نیست. کلید واژه در اینجا به وضوح است ده صفحات گذشته به طور ناگهانی به خوانایی که خوانندگان به طور کلی مظنون می شوند، به وضوح بیان می کنند: این راوی را نمی توان مورد اعتماد قرار داد. آلا، من نمی توانم در عمق چیزی توضیح بدهم - اما من فقط می گویم: اگر شما این کتاب را شروع کنید، آی تی.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به عنوان بخشی ازSummertime @ Japan در پروژه ادبیات جهان، این کتاب در لیست Ishiguro قرار دارد. من فقط خوانده ام هرگز به من اجازه این نویسنده را بدهم، و در حالی که داستان ها بسیار مشترک نیستند، هر دو به صورت غیر خطی بیان می شوند و در مورد آن بسیار بحث می کنند. در واقع، من هنوز در مورد آن فکر می کنم. خیلی از آنچه که من می گویم یک اسپویلر است، بنابراین من به جلو بروید و آن را پشت یک برچسب اسپویلر قرار دهید. (مشاهده اسپویلر) [هنگامی که شما به پایان می رسد، یک صحنه در یک پل است که در آن روایت Etsukos به نقطه Sachikos به نظر می رسد. همه ناگهان، من فکر کردم، آه، آیا آنها یک شخص هستند؟ برای خیلی از نیمه اول رمان، من فکر کردم که یا Sachiko یا Mariko ممکن است از نوعی از بیماری شدید روانی رنج می برند. آنها قطعا مانند یک رابطه مادر و دختر معمولی تعامل نداشتند. ماریکو به مدرسه برنگشته و اغلب برگشته و صحبت از یک زن عجیب و غریب که دیده است. ساچیکو در حال ساختن برنامه هایی است که هرگز از کار بیرون نمی آید. اتسوکو خود داستان را از انگلستان می نویسد، جایی که او با اولین فرزندش رفت و سپس فرزند دوم ازدواج دوم شد. دختر جوانتر پس از خودکشی خواهر بزرگترش به او میآید. بسیاری از این کتاب در مورد حرکت به جلو، رفتن به گذشته، یک موضوع ضروری است؛ چرا که آنها در ناگاساکی، نه چندان دور پس از پایان جنگ جهانی دوم، زندگی میکنند. درست قبل از صحنه پل، Etsuko می گوید،Memory، من متوجه می شوم، می تواند یک چیز غیر قابل اعتماد است؛ اغلب این شرایط به شدت توسط شرایطی که در آن یکی به یاد می آورند، رنگ آمیزی شده است و بدون شک این امر به برخی از خاطراتی که من در اینجا گرد آمده است، رنگ می شود. @ در ذهن من و اینکه آیا این چیزی است که نویسنده در نظر دارد، Etsuko و Sachiko همان هستند . Etsuko تاریخ خود را به خودتان نشان داده است تا شکم را آسانتر کند. دختران خودکشی واضح است که تقصیر اوست، اما واضح است که او از این که او داستان را می گوید فکر نمی کند. من همچنین در عنوان عنوان تعجب می کنم. در سراسر کتاب، تپه های خارج از ناگازاکی به عنوان کم رنگ، در ابرها و مه می پوشند. به نظر میرسد که گذشته میتواند به همان شیوه توصیف شود. من فکر نمیکنم که خیلی خوبه من فکر می کنم Ishiguro می خواهد ما را در مورد این داستان فکر، و من بوده است. (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب منظر پریده رنگ تپه ها


 کتاب بیلی بتگیت
 کتاب دفاع از دیوانگی
 کتاب غرش ماده شیر
 کتاب اتفاق
 کتاب چشم گربه
 کتاب کشتی ساکورا