کتاب ماتیلدا

اثر رولد دال از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-دهه 1980 میلادی

پدر Matilda Wormwoods معمای کج کشیده است. و مادرش فقط احمقانه است. آنها فکر می کنند ماتیلا مزاحم است که باید تلویزیون بیشتری تماشا کند و کتاب های کمتر بخواند! اما معلم دوست داشتنیش خانم عسلی میگوید ماتیلدا یک نابغه است. ماتیلدا چند آهنگ فوق العاده ای دارد تا آستینش را داشته باشد، بنابراین والدین وحشتناک و حتی سرپرستاران وحشتناک تر از همیشه مراقب بودند.


خرید کتاب ماتیلدا
جستجوی کتاب ماتیلدا در گودریدز

معرفی کتاب ماتیلدا از نگاه کاربران
بهترین!!! با تشکر از سامرا !!!! او خاطرات بزرگ را به ارمغان آورد .... این زمانی بود که او حدودا 8 یا 9 ساله مورد علاقه دختران من بود. بعضی از کتاب ها شما را لبخند می زنند - مادران و دختران را با هم بخوانید - ما را خنده می زنیم - و به ما لذت های ساده را یادآوری می کنیم. این نوع کتاب است!

مشاهده لینک اصلی
این ممکن است یکی از کتابهای عالی برای خوانندگان باشد. آن را در مورد یک خواننده که فقط می خواهد او را بخواند و افراد بد در تلاش هستند تا او را متوقف کنند. پیوست شخصیت فوری! به طور کامل در @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ کوچک ماتیلدا با یک پدر تند و زننده، یک مادر نسبتا وحشتناک و یک برادر بی تفاوت ناراحت است. ماتیلدا فقط میخواهد بخواند چرا وقتی بخواهی بخواند، والدین بیخودی را تحسین کنی. ماتیلدا پس از اینکه به اندازه کافی خسته شد، شروع به انتقام او از شگفت انگیزترین شیوه ها می کند و لذت بردن از آن لذت بخش است. سبک دالس در تمام این موارد است. بچه های بد او بدبختانه بد هستند، منظورم واقعا جالب بود. قهرمان او هوشمندانه و بی رحم است، بدون شک با استفاده از دایره ی مخفی خود، دال حتی ساده ترین پدیده را با شیطنت های جاسوسی پر می کند. داستان او اپیزودیک است. شما می توانید اقدامات / صحنه را با شروع و پایان قطعی بازی، به عنوان اگر او تعدادی داستان کوتاه نوشت و آنها را به یک کتاب متصل کرد. منفی ها شامل برخی از لحظات باور نکردنی بد افراد بد است که خوانندگان بزرگسالان خسته کننده را به فکر می اندازند، و همین امر هرگز نمی تواند اتفاق بیافتد ... زیرا گنگ بودند. همچنین، من فکر نمی کنم این نیاز به شیب آن را به فانتزی جادویی طول می کشد. این کار کاملا بدون آن انجام شد. من بیشتر دوست داشتم که ماتیلدا مشکلات خود را حل کند بدون کمک فوقالعاده. بیشتر چشمگیر بود بسیاری از موضوع بزرگسالان در اینجا (خودکشی؟! ... جادو گربه، آنقدر سنگین) و من کمی در ابتدا گرفته شد. پس از همه، این یک کتاب بچه است. اما من حدس می زنم حتی Id فراموش کرده است که بچه ها کتاب ها مورد استفاده قرار دادن از چیزهای سخت در روزهای گذشته. در حال حاضر همه چیز در مورد شاهزاده خانم ها و ponies زیبا رنگین کمان است، و اگر یکی از آنها سرد می شود، یک معامله بزرگ لعنتی. من در نظر داشت خواندن این به خواهرزاده من، که فقط تبدیل شش، بنابراین من می خواستم قبل از خواندن آن برای اولین بار اطمینان حاصل کنید که مناسب بود من واقعا در مورد موضوع نگران نبودم (و من هنوز هم نیستم)، بیشتر درباره نگرش بیشتر نگران بودم. هنوز نمیدانید کتابهای طولانی وجود دارد. این دختر چندان توجهی نداشته اما من تا حدی سرزنش می کنم. از لحاظ تاریخی، هنگامی که شمس به دیدار می آید، گردبادWHAT DO WE DO NEXT !!! @ می شود، چون زمانی که او حدود 3 تا 5 سال بود فقط می خواستم سرگرمش را حفظ کنم. ممنونم شس برای هر سفر به خانه من یک سیرک است. با این وجود، در نهایت ماتیلدا را خواند و دانست که چقدر خواهرزادم دوست دارد به خواندن بپردازد، من معتقدم که این به زودی تبدیل به یک علاقه مطلق از آن خواهد شد به عنوان آن را به سرعت به یکی از من تبدیل شده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فوق العاده بود. من آن را به عنوان یک کودک تحسین کرده بودم و حتی به عنوان یک بالغ، فکر کردم که زبان آنقدر دلربا بود، داستان بسیار گرم و دلپذیر بود و خود ماتیلدا چنین مدل الگوی قوی و پویا بود. من قطعا سرمایه گذاری بیشتری در کتاب های Roald Dahl خواهد داشت زیرا فکر می کنم این یکی زیبا بود و عکس ها با آن خیلی خوب بود و تمام توصیف ها خیلی خوب بود و این تجربه خواندن لذت بخش بود. با این حال، من یک ستاره از این چون احساس کردم انگیزه ای برای زنان ورزشکار و اضافه وزن وجود دارد. هر کسی که € ™ t و wasnâ به عنوان لاغر و یا زیبا به عنوان یک تبه کار شرح داده شد، مانند Trunchbull و نوع بدن ورزشی او دائما در حال چیزی به عنوان ناخالص و غیر انسانی، و به عنوان دیگر قلدر که به عنوان چربی توصیف دیده می شود به عنوان درهم و برهم دیده توصیف و نامعتبر است علاوه بر این، احساس کردم که Trunchbull به شخصیت وحشتناک تبدیل شده است. من می دانم که بسیاری از شرایط در این کتاب اغراقآمیزی می شوند، اما به معنای واقعی کلمه پرتاب بچه ها در اطراف با هیچ جریمه حتی اگر یک بزرگسال دیگر حاضر احساس می شد بسیار توهین آمیز و اگر چه ماتیلدا و اسطوخودوس کار می کرد به بازی شوخی با خود را به او را به عقب، آن را به عنوان به عنوان خوانده شده واقعا شدید و در واقع من را ناراحت کننده و ناراحت کننده برای کودکان در نقاط خاص. اما برای یک کتاب بچه، آن را با یک نمک زده می شود و فقط می گویم که من واقعا آرزو می کنم که این را به عنوان یک کودک مطالعه کنم و این کار را می کنم که همه بچه های کلاسی را بخوانم ادبیات ™.

مشاهده لینک اصلی
@ شما کتاب ها را انتخاب کردید و انتخاب کردید. @ ماتیلدا مادر من را می کشد من انتخاب کرده ام به نظر می رسد. هرچند دوست داشتم خیلی هوشمندانه رفتار کنم. در دبیرستان دوستان برادر من برای داشتن کتابهای زیادی انتخاب می کنند. من وانمود می شود گنگ مانند ماتیلدا و گفت من hadnt خواندن هر یک از کتاب ها و آنها غنائم به من نگاه هوشمندانه. ظاهرا این پاسخ درست بود (احتمالا در مورد زمانی که من همیشه گفته بودم که درست است. اگر درست باشد بگوییم مانند چشم، من آن را مانند eee-thur و غیره گفتم). (نگاهی ترسناک به ذهن من، من به راحتی آن را در هر دو راه تلفظ، بنابراین من یک درصد احتمال آن را درست است.) یکی از کتاب های مورد علاقه کودکی من. من نمیتوانم چیزی راجع به مدرسه عالی بخوانم که خواندن روالدال (و بعضی دیگر از افراد غیر روالدالال، عادلانه * mutters *) نیست. خاطرات دیگر من چیزهایی هستند که می توان از آنها گرفت و لباس های تند و زننده از 70 سالگی از دست داده و پیدا کرد. من این پسر را دوقلو خودم به یاد می آورم و من کاملا از آن رنج می بردم زیرا او با ساندویچ ماهی تن را با دهانش باز کرد (یوک!). در پایان روز به خانه برمی گردیم و داستان هایی از روز در مورد چیزهای تند و زننده مانند آن. یکی از کلاس هایی که ما مجاز به اشتراک گذاشتن بودیم (سیستم های عمومی مدار به ظاهر در دوزخ جدا شده اند، برادران، آن ها دوست ندارند ما یک گروه را تشکیل بدهیم و مردم را نفرت ... اوه، صبر کنید) کلاس انگلیسی بود. من آن را دوست داشتم زمانی که لورن نوبت او را به خواندن با صدای بلند. او بهترین مادر ماتیلدا را بهترین کرد. شخصیت های مورد علاقه من، آنهایی که تند و زننده بودند مانند پدر و مادر ماتیلاس. آنها خنده دار تند و زننده هستند. Trunchbull نفرت انگیز بود. او در واقع بچه ها را در یک چیز نوعی ازدواج آهن نگه داشت. شرم آور من عاشق روالدال هستم مرجان ها از ساندویچ های ماهی تون متنفر بوده اند و انعطاف پذیری 80 سالگی از قطارa که از طریق یک تونل @ انجام می شود، فاش می کند. من نمی توانم باور کنم معامله بزرگ در مورد مارگارین در مقابل کره. مادر من به طور دائم در یک رژیم غذایی بود و من نمیتوانم شیر واقعی برای این روز ببرم (بله، من می دانم که شیر شیر عمدتا آب سفید است). معامله ی مشابه برای مارگارین. من شاید کره ای واقعی نداشته باشم پس اگر خانم عسل کره واقعی داشته باشد چه می شود؟ او غذا داشت! این نیز به عنوان یک کودک به من بسیار تجاوز کرد، چرا که ما اجازه نداریم چیزی داشته باشیم که بتواند مادرم را از رژیم هایش دور کند (او آنها را به صورت مخفی و مدارک را مخفی کرد) مانی. من به یاد ماتیلدا می خوانم و گرسنه تر از تمام مواد غذایی می شوم. Twits باعث شده من گرسنه نباشم (پرنده من در حال حاضر به نظر من عصبی می شود، در صورتی که من هیچ پایه ایده ای را در اختیار دارم). Roald Dahl نمی خواهد بچه های خود را گرسنگی باعث می شود که او می خواست به دنبال برای عکس shoots.p.s عکس ژاکت کتاب گرم است. Twits کتاب مورد علاقه من Roald Dahl است. جیمز و هلو غول پیکر واقعا عالی است. تنها زمانی که من از همکلاسیهایم نفرت نداشتم (ما نسبت به لاکپشتهای نینجا مونث نوجوان دچار تجرد شدیم) زمانی بود که ما به روالداللان علاقه داشتیم. به غیر از آنها در خواندن با صدای بلند مکیده بنابراین من واقعا هنوز هم متنفر از آنها.

مشاهده لینک اصلی
ماتیلدا اساسا یک کودک جنجالی است؛ او 4 ساله و یک خواننده غریبه است. این شگفت انگیز است، من می دانم! اما، ماتیلدا تنها شخصیت نیست. والدین استبدادی که خواندن را تشویق نمیکنند، هیچ عارضه یا همدردی برای ماتیلدا ندارند و اساسا ماتیلدا را بعضی از دلایل ناخوشایند نفرت میگیرند. حتی حتی بدون فکر کردن دو بار حتی او را رها می کند. چه کسی این کار را می کند؟ به خصوص با هر علت معقول سپس زندگی مدرسه ای او وجود دارد و وارد خانم Trunchbull می شود. او شر است نه فقط شر، خالص بی قید و شرط. او می گوید موهای مردم را می پوشاند، گوش هایش را می شکند و زندگی خود را بی رحمانه می کنند. او بچه های جوان را بدون هیچ دلیلی می خواهد. او به عنوان یک بعدی به عنوان یک شخصیت می تواند باشد. من متوجه شدم که این یک کتاب بچه است و آنها در مورد تجزیه و تحلیل این چیزها نیستند. بله، من می دانم که این برای گروه سنی من معنا ندارد و بنابراین، نظر من این نیست که من به طور آگاهانه از میکروسکوپ من بیرون بیایم و به دنبال نقص در این کتاب باشم. اما هنوز تصویری از معلمان و والدین واقعا مزاحم است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماتیلدا


 کتاب آسمان مرز من است
 کتاب کشتی ساکورا
 کتاب ولگردی با قصد قبلی
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب ارواح
 کتاب امیدهای جاودان بهاری