کتاب شفای زندگی

اثر لوئیز ال. هی از انتشارات معیار - مترجم: لیلا آزادی-دهه 1980 میلادی

The key premise of the book is that because the mind and body are connected, illnesses of the body somehow have their root causes in emotional and spiritual aspects of the mind and its beliefs and thought processes. While modern medicine concerns itself with eliminating symptoms of disease in the body, using tools such as chemotherapy and other pharmaceutical drugs and various surgical techniques, Hays approach is to identify and work to resolve what she perceives as the mental root causes of disease. Hay believes that the causes of dis-ease include stress and unhealthy thought patterns and beliefs about oneself, and postulates that the most fundamental way to affect positive change in the body is to change the way we think.


خرید کتاب شفای زندگی
جستجوی کتاب شفای زندگی در گودریدز

معرفی کتاب شفای زندگی از نگاه کاربران
این کتاب باعث شد من می خواهم نویسنده را پیدا کنم و در چشم او بیمار باشم. این کاملا شامل حدس و گمانه های غیرقابل تحملی، روحیات ضد علمی و مفاهیم فعالانه مضر است که افرادی که قادر به بدنسازی نیستند، به نوعی مسئولیت شرایطشان را دارند. کتاب لوئیز هاس یک تقلب خطرناک و ساده است و باید همه را به صورت آشکارا مورد آزار و اذیت قرار دهد.

مشاهده لینک اصلی
وقتی لوئیز ه ای می نویسد من خواندن و توجه دارم. این شرکت، روشن، صادقانه است و باعث می شود من فکر می کنم و همچنین او دوست دارد، مراقبت و به شما مقدار زیادی از ابزار برای کار با.

مشاهده لینک اصلی
شب گذشته مادرم به من گفت که لوئیس ه ای گذشت. من در مورد یک دقیقه فکر کردم و فکر کردم،Am من غمگین @ و متوجه شدم، نه من غمگین نیستم. از آنجا که می دانم که لوئیس مرگ را به عنوان یک مرگ نگاه نکرد، او فقط به خاطر مرگ، به خاطر صرفه جویی در فیلم زندگی، @ و به همین ترتیب، برای لوئیس خوشحال شدم، زیرا زندگی، یک زندگی است! من صادقانه می توانم بگویم که کتاب او، @ چگونه برای بهبود زندگی شما، @ تغییر معدن. من به سختی هر کتاب خواندن خود را خوانده ام - و پس از خواندن آن، هیچ دلیلی برای خواندن دیگران نیست. این کتاب تا کنون از زمانیکه من به طور تصادفی در کتابهای یک میلیون، بیست و پانسال پیش برداشتم، راهنمایم بوده است. من اخیرا این را به کسی گفتم و آنها به من گفتند: چطور زندگی خود را عوض کردی؟ و من در مورد آن فکر کردم. پاسخ این است که اگرچه من هنوز هم بر روی من کار می کنم و همیشه خواهد بود که بدون آن کتاب بدون دانستن اینکه چگونه افکار من واقعیت من را ایجاد می کنند بدون دانستن اینکه من همیشه تنها با یک فکر می توانم برخورد کنم و فکر می تواند تغییر کند من نمی دانم که لزوما به عنوان یک فرد رشد می کنم. می دانید، بعضی از مردم رشد می کنند و بعضی افراد فقط بزرگتر می شوند. اگر نه برای آن کتاب، من ممکن است فقط بزرگتر شده یا شاید بدتر شده ام. قبل از آن ذکر شده بودم که اساسا باید خودم را بالا ببرم. بنابراین، یک چیز عجیب و غریب است؛ زیرا من 44 ساله هستم، اما در سالهای سگ من 104 ساله هستم و در طول تحصیل و رشد و پرورش، 24 سالم است. اما خبر خوب این است که می توانید هر جا شروع کنید. متأسفانه بسیاری از مردم چیزهای زیادی برای فرار از درد که در زندگی شان احساس می کنند، بسیار سخت است، زیرا دشوار است که این مربع درد را در چهره ببیند و سعی در غلبه بر آن داشته باشد. من می دانم این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که فردی را که در معرض مواد مخدر یا نوشیدنی است یا هر روش دیگر که از خودشان پنهان شده اند، می بینم. من آرزو می کنم همه می خوانند، @ شما می توانید زندگی خود را بهبود بخشید، @ بدون توجه به وضعیت آنها، رشد، سن و یا مرحله در زندگی است. دختر من آن را خواند وقتی که او یک نوجوان بود و من هنوز هم به او می گویم، @ یادداشت آنچه Louise Hay می گوید ... @ --- اگر او شروع به خواندن دلایل اینکه چیزی ممکن است اتفاق نمی افتد، من به او یادآوری می کنم که شما نباید فکر کنید که دلایل دلیل این که دلیل آن چیست، اما دلایل اینکه می تواند آن را داشته باشد. @ هنگامی که یک تجارت را می بینم که به من می گوید که من یک زن هستم، بله، من در معرض این ناتوانی یا ناتوانی قرار دارم، فکر می کنم از آنچه لوئیس می گوید و من در تلویزیون من خاموش و صدای بلند می گویند، @ حالت عادی یک بدن خوشحال است، سالم و امن است @ و این است mumbo jumbo، این حقیقت است. تلویزیون خود را بکشید ساکت بمانید دفعات بازدید: @ شما می توانید زندگی خود را بهبود بخشد @ شما همیشه تنها با یک فکر (مرد تنها فکر) و فکر می تواند تغییر کند. خدا برکت تو، لوئیس هی.

مشاهده لینک اصلی
من ناگهان در مورد این کتاب دیروز یاد گرفتم، زمانی که من سردرد وحشتناک داشتم. چرا این کتاب را توضیح می دهم، 16-17 سال پیش این کتاب را خوانده ام؟ معلم زبان انگلیسی من در مدرسه نسبتا غنی بود و «زن و مرد - همه چیز در اطراف شما به خاطر زندگی زندگی - کراما» بود، و او به ما توصیه کرد که کتاب خوانی خود را بخوانیم. من یک نوجوان ناراضی با گرسنگی برای چیزهای جدید بودم، بنابراین من آن را خواندم و چند سال دیگر نیز خواندن چندین مورد دیگر را داشتم. با تشکر از شما، شما زن لعنتی، من باید به جای برخی از کلاسیک روسی به عنوان خوانده شده. هر چند، پس از توضیح بسیار سریع چگونه به این shenanigans خود کمک کردم، من می توانم احساسات من به خصوص در رابطه با این کتاب به شما بگویم. عنوان ترکیه این کتاب \"هیکل قدرت ذهنی\" یا چیزی شبیه آن است. بنابراین انتظار داشتم که خودم را با قدرت ذهنی خود درمان کنم، زیرا می خواستم یک شامان (یا جادوگر) باشد، اما این کتاب ناامید کننده رشد معنوی من بود. اگر چه مدت زمان زیادی بوده است، هنوز یک چیز خاص را از آن یاد می گیرم: اگر سردرد دارید، استمناء کنید. این خانم هی به طور جدی در چندین صفحه توصیه می کند و به عنوان یک نوجوان بی نظیر که می خواست جادوگر باشد، این فراتر از قدرت ذهنی من بود؛ زیرا استمناء کاملا چیزی فیزیکی است. خوب، آنچه شما به عنوان یک فانتزی فکر می کنید ممکن است قدرت ذهن شما باشد، اما من اشتیاق داشتم که بعد از آن تلکینز رشد کند. من در مورد این نوع قدرت صحبت می کنم. من نمی دانم چه کسی واقعا می تواند در حالی که مبتلا به میگرن است، استمناء کند. هرچند آنچه که من دوست دارم، فینال می گوید: â € œNuha Lähtee nussimallaâ € sniffles ترک توسط لعنتی، من فکر می کنم دیگر است sniffles پس از آن. جنسیت راه حل برای همه چیز نیست. متوقف کردن نوجوانان نوجوان بی نظیر! پس، پس از این همه سال، این رابطه با استمناء، هر وقت که من سردرد داشته باشم، همیشه مرا متزلزل می کند. اما من برای گرفتن ریکی، گواهی دارم، بنابراین فقط به اندازه کافی برای نگهداری معابد من به جای تناسلی من است. اما کسی که حتی نیاز دارد؟ این سردرد یک هدیه است من به خواب می روم و کابوس ها را از عالم اموات می بینم. با آن جادوگر بهتر است. \\ m /

مشاهده لینک اصلی
دکتر من توصیه کرد که می توانید زندگی خود را بهبود بخشد. حداقل چهار هفته قبل از باز کردن آن در قفسه من نشسته بود، اما خوشحالم که من در نهایت انجام دادم. من نمی توانم باور کنم 100٪ اعتقاد دارم. من همیشه از مردم سفید پوست اطمینان دارم که زندگی شما را می سوزاند، زیرا می خواهید آن را بخورید. و همه چیز بدی است که تا به حال برای شما اتفاق افتاده است؛ زیرا شما آنرا نامیدید. این بسیار آسان برای افرادی است که دارای امپریالیسم تاریخی، استعمارگری و خشونت پلیس هستند تا ادعا کنند که ستمکاران و محکومین به این دلیل هستند که می خواهند باشند. مردم سریع می گویند که «قربانی شدن» است، اما هیچ کس هرگز نمی گوید «تبدیل شدن به یک قربانی». ظاهرا، ملت های ملت ها می خواستند برده و یا تحت سلطه برپایی سفید پوستان قرار بگیرند. بنابراین اینطور است. اما من 100٪ می توانم به این ایده برسم که همه ما اعتقادات محدودی داریم که زندگی ما را در راه های غیرمترقبه جلب می کند. (اوه و به هر حال، بسیاری از این باورهای محدود، ناشی از زندگی در یک نژادپرست، جنسیت و جامعه همجنسگرا است، اما من خودداری می کنم.) بیشتر به ما توجه می کنیم و از طریق آنها کار می کنیم، سالم تر می توانیم تبدیل شویم. بخش بدن من را جذاب کرد. من در مورد هر بخش بدن خواند و خوب فکر کرد، بله، در واقع این ها احساساتی هستند که احساس می کردم وقتی x یا y اتفاق افتاد احساس می کردم. این بخش به تنهایی باعث می شود که من بخواهم کتاب را برای زندگی به اشتراک بگذارم و آن را با دیگران به اشتراک بگذارم. بسیاری از مادری ها به نظر من احمقانه به نظر می رسند، اما مجددا تعداد انگشت شماری وجود دارد که احتمالا برای همیشه تکرار خواهم شد. من همچنین از خواندن داستان شخصی هیا در قسمت آخر لذت بردم. آن را آسان تر برای ارتباط با او ساخته شده است. او فقط یک زن سفید پوست موعود نیست که می داند چه چیزی برای همه بهتر است، اما او تلاش های خود را برای انجام کار انجام داده است. در کل، دکتر من درست بود. از نو. بخش هایی از زندگی من وجود دارد که من در حال حاضر معتقدم که من می توانم به سادگی با تغییر الگوهای ذهنی من اصلا قابل درمان نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شفای زندگی


 کتاب شکاکیت و طبیعت گرایی
 کتاب استعاره هایی که با آن ها زندگی می کنیم
 کتاب حرفه:داستان نویس (3)
 کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک
 کتاب جنگ بازاریابی
 کتاب بخش گمشده