کتاب سکوت بره ها

اثر توماس هریس از انتشارات دایره - مترجم: مجتبی مینایی-دهه 1980 میلادی

Clarice Starling، هنوز سالهاست که در آکادمی های آموزشی و بخشی از واحد علوم رفتاری اداره می شود، در یکی از غم انگیز ترین مواردی که اداره تا به حال دیده است، شرکت می کند. او فرستاده شده است تا با هانیبال لکر، یک روانشناس سابق صحبت کند که در حال حاضر در یک پناهندگی ذهنی امنیت بالا زندگی می کند. Lecter، به دلیل گرایشهای قوم گرا به تمام عمر در یک پناهنده محکوم شده است، یک رابطه عجیب و غریب با Starling برقرار می کند. آنها با یکدیگر همکاری می کنند تا حرکات و اندیشه های روانپزشکی سریع حرکت کنند. همکاری عجیب و غریب به وجود می آید که اسرار از گذشته Starlings آشکار می شود. این واقعیت نیست که یک مرد قادر به قتل بر روی شلاق است که او را ترساند، آن مرد که در پشت میله های امنیتی است که می کند. در این کتاب دو کاراکتر وحشیانه وجود دارد. بدیهی است که یک قاتل است که FBI در طول رمان پیگیری می کند. به جای آن که کمتر دیده شود، نابغه در پناهگاه قفل شده است، که در حل پرونده کمک می کند و افکار دارد، بیش از حد تصور می کند، و از طریق سرش فرار می کند.


خرید کتاب سکوت بره ها
جستجوی کتاب سکوت بره ها در گودریدز

معرفی کتاب سکوت بره ها از نگاه کاربران
پس از خواندن قرآن اژدها - اولین در سری هانیبال لکر - چند ماه پیش، من در حال مرگ است برای غرق شدن دندان های من را (بدون زاویه در نظر گرفته شده) سکوت بره برای خوب در حال حاضر. سازگاری فیلم با جودی فاستر و آنتونی هاپکینز، یکی از فیلم های مورد علاقه من در تمام دوران است و بنابراین من در حال حاضر با داستان آشنا بودم، اما این کار من را متوقف نمی کند که کاملا با این رمان روبرو شویم. پرویز هریس، فوق العاده قابل خواندن است، حتی بیشتر من در این کتاب خاص می گویم - بر خلاف قرمز اژدها، من هیچ مشکلی با سبک نوشتن و شخصیت های این شخص نداشتم. این احتمالا به این دلیل است که من در حال حاضر یک کتاب هریس را خوانده ام و همچنین از آنجایی که من از جک کراوفورد (از کتاب قبلی) آشنا بودم و از فیلم قبلی Clarice Starling مطلع بودم. من همچنین متوجه شدم که این کتاب در مقایسه با سلف آن بسیار سریعتر بود و در نتیجه نتیجه کمتری وجود داشت. در حدود 10 فصل ما در حال حاضر در کالبد شکافی هستیم، و من دوست داشتم در مورد تحقیقات در مورد بوفالو بیل و قربانیانش از طریق Clarices چشم ها را ببینم. نه تنها خواندن عالی در مورد شخصیت زن بود، بلکه بسیار عالی بود که آن لحظات سبکتر را در طول رمان زمانی که Clarice با یک دوست زن دیگر که او در حال تحصیل و زندگی است تعامل می کند. من نیز آنتاگونیست این کتاب را ترجیح می دهم، Jame Gumb / بوفالو بیل، به فرانسیس دولرهید از اژدهای سرخ. اگر چه Dolarhide شخصیت جالب برای خواندن بود، و ما از او خیلی بیشتر دریافت، من Gumb را به یک قاتل سریال بسیار جالب و جذاب برای خواندن در مورد. مقایسه هایی که بین Gumb و دیگر قاتلان سریال واقعی مانند Ed Gein صورت می گیرد، به من بسیار جذاب است و کشتن ها بسیار جالب تر هستند - شاید برای کسانی که دارای معده ضعیف هستند بسیار عالی نیست اما برای خواندن بسیار جالب تر است در مورد برای من است. من می گویم که هریس نوشتن بسیار عالی است تا نتیجه گیری - همانطور که پایان دادن به اژدها سرخ شدید و کمی کمکی، این نیز احساس می شود کمی شبیه به آن. اگرچه من نمی توانم این را بیش از حد تصور کنم - آن را قطعا آسان به ایجاد تنش در صفحه به عنوان آن را در یک فیلم با کمک از تصاویر و موسیقی نیست، اما در همان زمان، کتاب باد کاملا به سرعت و نه به عنوان به خوبی احساس می کردم که در فیلم نشان داده شده است. با این وجود، پایان این است که فصل های تعطیلات کمی رضایت بخش تر از کتاب قبلی است، به خصوص در ارتباط با شخصیت های خاص، که سرگرم خواندن است. من فکر می کنم این کتاب را به طور کلی ترجیح می دهم زیرا من Clarice Starling را به عنوان شخصیت اصلی ویل گراهام ترجیح می دهم. من نیز دوست دارم که خودمان را در این کتاب بیشتر در مورد هانیبال لکر ببینیم، و او احساس می کند که خیلی بیشتر از یک شخصیت مرکزی از یک خزنده و جالب باقی مانده است. من مشتاقانه منتظر دستان خودم در هانیبال هستم، جایی که می توانم با شخصیت او زمان بیشتری بگذرانم و امیدوارم به روانۀ خود عمیق تر برسیم چون خلقت درخشان است. به طور کلی هرچند، سکوت بره ها کاملا خواندنی و سرگرم کننده بود و من می توانم به هرکسی که طرفدار داستان های جنایی است، یا اینکه شما فیلم را دیده اید یا نه، توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
از آنجا که من در زندگی ام به یک هیجان نیاز دارم. : D

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از خواندن سکوت بره ها، این بار مورد علاقه من است. شاید این دلیل آن است که من بیشتر به داستان می گویم و آنها را به ترتیب دنباله و نه محبوبیت می خوانم، من مطمئن نیستم، اما این بار در اطراف من آن را حتی جذاب تر از اولین meeting.Clarice شخصیت دوست داشتنی یافت. پس زمینه او با کسی که او می خواهد یک قابل تحسین باشد. شاز با دادن فرصتی برای یک عمر، که توسط یک مردی که تحسینش می کند، تحویل داده می شود تا پا را به شدت به FBI برساند. بدون معنی، به دنیایی از هانیبال لکر وارد می شود، که او را برای کشف سرنخ ها و حل و فصل رمز و راز قاتل سریال به رسانه ها دعوت می کند Buffalo Bill. عزم او در مقایسه با ایده شکننده، یک ترکیب واقعی بود، و توهین های عقب مانده داخلی او در هنگام صحبت کردن با افرادی که اعتبار کافی برایشان ندارند، کاملا جالب بود. شخصیت هانیبال لکتر بزرگتر از زندگی است، به طوری که در صفحاتی که می بینم او را می بینم به وضوح به عنوان نویسنده او را از طریق حرکت می کند. با توجه به کلاس و فرهنگ، رفتارها اما با خشونت با کلمات خود، دیوانه جالب است چرا که او هر دو عذاب Clarice و مجبور او را به خود آشکار است. قلب کتاب این است که داستان جنگی کلامی او، موقت های محتاطانه از طرف او، مانور استراتژیک او است. من تعجب می کنم که چقدر برای کرافورد در این احساس می کردم؛ من فکر می کنم قبل از آن که سایه افتاد و من آنقدر متوجه نشدم. او شخصیت جذابی از لحظات شگفت انگیز خود را با همسر بیمار خود، دخالت خود را با هانیبال، به پیوند تقریبا پدرانه خود را از Clarice. به عنوان یک قاتل سریال، Jame Gumb پیچ خورده است. هیجان انگیز و بی رحمانه با اقدامات، او به اندازه کافی زمان صفحه جذب می کند که جالب باشد اما به اندازه کافی برای ایجاد آن در مورد او زیاد نیست، تا تمرکز را از مناطق جذاب تر این کتاب جذب کند. و فرار با هانیبال، یک زمان است، هوشمندانه ساخته شده است. با کتاب هایی مانند Hannibal Rising، من گاهی اوقات هریس را خیلی خشک و به نقطه، اما در اینجا در سکوت او درخشان، به وضوح با شور و شوق زیادی برای ایجاد چند لایه، کار پیچیده روانشناختی - ترکیب افراد مختلفی که در حال حاضر در انواع مختلف قدرت به کسانی که فقط به خودشان می آیند. من اخیرا سعی کردم فیلم را دوباره تماشا کنم اما بعد از حدود 20 دقیقه آن را خاموش کردم. خیلی زود و من قبلا برخی از عمق در گفت و گو کتاب برگزار شده است.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین تریلرهایی که تا به حال خوانده ام شاید بهترین باشد. این کتاب به طور استثنایی نوشته شده است و در طول 400 صفحه آن به تعویق افتاده است. دلایل زیادی برای این کتاب وجود دارد: 1. شما به جای معمولی، دو خائن دارید. هر دو آنها جذاب، ترسناک و غیرانسانی هستند. هانیبال لکر یکی از بزرگترین خائنانی است که تا به حال ساخته شده است. گفتگوهای او با شخصیت اصلی، جالب است. 3. Clarice Starling یک قهرمان بزرگ است، ناراحت و ناقص است، اما نه به هیچ وجه. همانطور که بسیاری از نویسندگان هیجان انگیز دیگر نیز داستان عاشقانه ای به خوانندگان گلو داده اند. این فقط داستان 5 است. نوشتن فقط با مقدار مناسب FBI factoids عالی است. این یک رمان ترسناک و همچنین هیجان انگیز است. من فکر می کنم بهتر از فیلم در بعضی از نقاط، اما نه در همه آنها. اگر قبلا فیلم را دیده اید، هنوز ارزش خواندن دارد. قبل از خواندن کتاب، این فیلم را تماشا کردم و هنوز از آن لذت بردم. بوفالو بیل یک شخصیت بهتر در کتاب است و دیدگاه جک کراوفورد را دارد. برای خلاصه کردن، پیش بروید و آن را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
باید خواند. لطفا خواندن.مثال FREAKIN خواندن.این کتاب منفجر مغز من دور. حتی اگر من فیلم را دیدم مدتها پیش قبل از خواندن کتاب، هنوز به من رسید. من آن را دوست داشتم اگر شخص دیگری در این دنیا وجود داشته باشد که عاشق ترسناک و هیجان انگیز باشد، ابتدا باید آن را بخواند و سپس به نزدیکترین کتاب فروشی خود مراجعه کند یا این کتاب را به صورت آنلاین سفارش دهد و آن را به عنوان دقیقه ای که دریافت می کنید شروع کند. در مجموع ارزش آن را دارد. A-M-A-ZZZZ-I-N-G.Im از کلمات، فقط ... فقط آن را بخوانید، بچه ها! 5 ستاره!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سکوت بره ها


 کتاب علم علیه شانس
 کتاب شاهدی بر زندگی من
 کتاب شاهدی بر زندگی من
 کتاب برقص برقص
 کتاب به دوستان آن سوی مرزها
 کتاب غرش ماده شیر