کتاب ستاره ها را بشمار

اثر لوییس لوری از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-دهه 1980 میلادی

‫آنه مری و دوست صمیمی اش الِن در زمان جنگ، تمام فکر و ذکرشان مدرسه، کمبود مواد غذایی و سربازان آلمان نازی است که آرامش شهر کوچک شان را بر هم زده اند!

‫نازی ها دست بردار نیستند و یهودیان دانمارک ناچارند مخفیانه وطن شان را ترک کنند. در این میان آنه مری به مأموریتی خطرناک می رود تا دوستش را نجات دهد. اما آیا از پس آن برمی­آید؟


خرید کتاب ستاره ها را بشمار
جستجوی کتاب ستاره ها را بشمار در گودریدز

معرفی کتاب ستاره ها را بشمار از نگاه کاربران
من حدس می زنم که من قصد دارم همه کتاب ها را با مفهوم WW-I و WW-II ملاقات کنم. این داستان بینش هایی را درباره نحوه زندگی مردم دانمارک در آن روزها به میان آورد. با استفاده از زبان ساده، نویسنده موفق به ایجاد مبتدیان در مورد WWs شد و درک آنچه که سناریوی آن زمان بود. ایده دستمال دارو بود جدید به me.The آلمان پس از جان گذشته برای گرفتن یهودی بودند که آنها سگ شکار را به تصویر، که می تواند با بو کردن یک ماهی خشک شده پیدا کردن یک فرد به ارمغان آورد. بنابراین این دارو از خرگوش خون و کوکائین ساخته شده بود، سگ مورد استفاده قرار گرفتن به خون جذب و با cocaines بوی theyd شل احساس خود را از بو است و امکان پیدا کردن فرد مشکوک. آیا آن را سرد به دانستن! راه اصلی شخص از این کتاب Annemarie یوهانسن، داستان ها و شجاعت او باعث می شود یکی نیز فکر می کنم که خود را نیز شجاع.

مشاهده لینک اصلی
در مورد تن این کتاب، حتی در میان چیزهای وحشتناکی که در اطراف آنماری، قهرمان 10 ساله وجود دارد، چیزی شبیه و بی گناه است. من فکر می کنم بسیاری از آن را از سن او می آید، و این واقعیت است که این برای کودکان نوشته شده است، اما همانطور که من آن را خواند، احساس کردم که من آن را زمانی که من جوان تر بود، دوست داشتم. (همانطور که هست، من هنوز هم این بسیار لذت بخش بود)! یکی از چیزهایی که من دوست داشتم این واقعیت است که داستان در دانمارک اتفاق می افتد. من صادقانه می دانم در مورد نازی ها در خارج از آلمان می دانید، بنابراین من واقعا با خواندن این مطلب بسیار آموختم. همچنین احساس کردم که من به سمت دنیای آنماری ها قدم می گذارم. تمام بیت های کوچکی وجود داشت - همه چیزهای کوچکی که در تصورات شما رنگ جهان را به ارمغان می آورد. مناظر، شخصیتها، تاریخچه خانوادگی، نام شهرهای و خیابانها، عبارات کوچک در آلمان، غذا (یا فقدان آن)، این واقعیت که برق برق گرفتگی شد ... و من متوجه شدم که پس از لیس و پیتر و پترس نهایی سرنوشت، شیرین ترین راه است. و همچنین، آیا ما می توانیم فقط در مورد Annemaries خواهر کوچک Kirsti را برای یک دقیقه صحبت کنیم ؟؟ این کودک چیز دیگری بود. xD او یک ادویه خاصی را به کتابی که من از آن لذت بردم اضافه کردم. من همچنین دوست داشتم گروه دانمارک را ببینم و به همسایگان یهودیانم در معرض خطر هزینه شخصی شخصی کمک کنم و همچنین در مورد نقش سوئد بازی کنم. ممکن است کمی برانگیخته شود، اما خودم را فهمیدم،Aw yeah @ هر زمان که سوئد کمک کرد. (Im 1/8th Swedish). تنها دلیل اینکه من پنج ستاره را به آن ندهم (و این ممکن است کوچک به نظر برسد)، این واقعیت بود که من واقعا نمیدانستم که کتابهای خوب چه طور انجام می دهند. من لذت بردم از خواندن آن، 100٪ - \"من بسیار آموختم و واقعا در زندگی شخصیت ها سرمایه گذاری شدم.\" فقط یک چیزی مشخص در این بخش وجود نداشت. حکم نهایی: من فوق العاده هیجان زده بودم تا این را پیدا کنم یک روز در Book Of Goodwill بودم و ناامید نشدم!

مشاهده لینک اصلی
تعداد ستاره های لویز لوری در دانمارک در جنگ جهانی دوم و هولوکاست. این داستان با مقدمه ای بر ظلم و ستمی از سربازان آلمانی که اشغالگران دانمارک، قهرمان طوفان، آنماری، جوانتر (و براتتی بیشتر) و بهترین دوستش الن روزن است، آغاز می شود. از آنجا، این رمان جوان بالغ به یک داستان شجاعتی می گوید. بعد از شروع داستان، سربازان نازی تلاش می کنند تا شهروندان یهودی را به دقت به اردوگاه های کار اجباری (خوانده شوند: گرسنگی و مرگ نهایی). همانطور که این اتفاق می افتد، دیگر شهروندان دانمارکی و اعضای یک جنبش مخفی، مقاومت، از همسایگان یهودی خود محافظت می کنند و از امنیت آنها در سوئد قاچاق می کنند. سرانجام Annemaries خانواده الن روزن، یک دختر یهودی جوان را به خانه بستگان خود در نزدیکی سوئد تحویل داد. این است که داستان را باز می کند و تعلیق شروع می شود. یکی از بهترین چیزهایی که در مورد شماره ستاره ها بود، برای من بود، آنماری، در مواجهه با خطر، آرام آرام را نشان داد. شخصیت او نشان داد که قدرت و نیروی قهرمان را از دست نمی دهد. به خاطر این پیام تنها (و شاید همچنین نوشتن ساده و زیبا)، من این کتاب را بسیار توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
داستان YA بسیار خوب در مورد یک خانواده دانمارکی است که مخفیانه با مقاومت کار می کند تا دوستان یهودی خود را از نازی ها فرار کنند. من به اندازه کافی واقع بینانه و ملایم برای معرفی نوجوانان جوان به هولوکاست هستم. نمونه شگفت انگیز از شجاعت، وفاداری، دوستی و خانواده.

مشاهده لینک اصلی
در پشت كتابخانه كليك كننده اين كتاب يك بازبيني از مجله كتاب \"شاخ\" است كه مي گويد: كتاب كامل يكپارچه، محكم و خاطره انگيز است كه نمي توان آن را از بين برد. سخت است فراموش کنم @ خوب، من قرار بود این بیانیه جسور را به آزمون قرار داده است: @ سخت برای فراموش کردن، @ ه؟ اگر بیست سال پیش مطالعه کردید و بعد از آن دو بچه و محرومیت جدی جدی در آن داشته اید، من نمی توانم مواردی را در لیست خریدم در حالی که من در فروشگاه ذخیره می کنم به یاد بیاورم، اما تعدادی از جزئیات این کتاب را یک بار یاد گرفتم من شروع به خواندن کردم: اولین صحنه ی این سه دختر که توسط سربازان نازی در یک گوشه ی خیابان کپنهاگ متوقف شده بودند، تصو یر جذابیت ستارگان دیوید که خود را در دست Annamari قرار داده بود، حرکت کوهستانی به قایق ماهیگیری و سربازان متوقف شد با سگ ها صحنه هایی که ناخودآگاه در ذهن من پنهان شده اند، سالها خود را کشف کرده اند، همانطور که صفحات را تبدیل کردم - در حقیقت، این یک کتاب خاطره انگیز است. داستان داستان شجاعانه از Annemarie 10 ساله تخیلی و شهروندان واقعی است از جنگ جهانی دوم دانمارک، که به سرعت متحد شد تا قاچاق جمعیت یهودی خود را به سوئد، که به خوبی به ارزش یادگیری است. علاوه بر این، نوشتن فوق العاده است: به نوعی، لوری ادعا می کند که جزئیات را بافته و با هم به یک شیوه ای که خوانندگان جوان (و قدیمی) را غنی می کند در حالی که آنها را غرق نمی کند. هر کلمه ای، هر صحنه ای است که گویی این یک شعر است و نه یک رمان - نمی شود فریب لایحه این کتاب کوچک شود. این کتاب حتی بیشتر از من در مدرسه ابتدایی بود. قطعا ارزش بازگشت مجدد را داشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستاره ها را بشمار


 کتاب کتاب دلواپسی
 کتاب هنر خوشبختی
 کتاب ولگردی با قصد قبلی
 کتاب امیدهای جاودان بهاری
 کتاب بالتازار و بلموندا
 کتاب زوکرمن رهیده از بند