کتاب سال مرگ ریکاردو ریش

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات هاشمی - مترجم: عباس پژمان-دهه 1980 میلادی

سال: 1936. اروپا رقص می کند در حالی که یک دیکتاتور مزدور خود را در پرتغال تاسیس می کند. شهر: لیسبون - خاکستری، بی رنگ، کروی. ریکاردو رییس، یک دکتر و شاعر، پس از شانزده سال در برزیل، به خانه آمده است.خرید کتاب سال مرگ ریکاردو ریش
جستجوی کتاب سال مرگ ریکاردو ریش در گودریدز

معرفی کتاب سال مرگ ریکاردو ریش از نگاه کاربران
فیلم هایی مانند شعر، هنر توهم هستند، با تنظیم یک آینه می توانید خلیج را به اقیانوس تبدیل کنید. این مقایسه ساده واقعا روح شعر را می بخشد. کل جهان در یک نور جدید شگفت انگیز دیده می شود. شاعر نمی خواهد که موزهایش صحبت کنند، فقط آنهایی که وجود دارند، Neaera، Lydia، Chloe. \"سال مرگ ریکاردو رییس خیلی بیشتر از یک ادای احترام به یک شاعر بزرگ است -\" این یک قیام یک شاعر در ذهن دیگر. \"در یک درهم آمیختگی نامطمئن، همانطور که رودخانه از طریق امواج آن شکل گرفته است، بنابراین روزهای خود را مد نظر قرار دهید و اگر خود را به عنوان دیگری می بینید، سکوت کنید.\"

مشاهده لینک اصلی
کتاب ساراماگو من بیشتر از همه دوست داشتم یکی که در آن گرایش خود به پارابولا یا کلید پارادوکسی (دیوپیک) اتاق را ترک می کند و به زندگی می اندازد، به دنبال آن منهای گام به گام.

مشاهده لینک اصلی
من قبل از آن گفتم، من کاملا به نفع ساراماگوس نوشته و سبک، و احتمالا از هر چیزی که او می نویسد لذت بردن از. من عاشق داستان، ناامیدی اگزیستانسیستم، داستان انقلاب و طغیان فاشیسم بود که در زمان فرانکو و معاصرانش در اروپا رو به افزایش بود و این کتاب فوق العاده قابل تقدیر بود. من باید اعتراف کنم که من با معایب قابل توجهی آشنا نبودم با فرناندو پزوآ یا چندین نام او که ریکاردو ریس یکی بود. من احساس می کنم اگر من درک بهتر خود را (ظاهرا به طور عمده منتشر نشده / ترجمه نشده) نوشته ها، و همچنین منجر به تاریخ 1920-40s شبه جزیره ایبرین، من می توانستم از درک بسیار عمیق تر از این کار لذت می برد. با این حال، من قطعا تلاش خواهم کرد تا یک کتاب از شعر فرناندو پوسو را برای خواندن در آینده حفظ کنم، از آنچه که در مورد او خواند، آن را مانند یک مرد شگفت انگیز صدا کرد، و من از شعر او در سراسر رمان لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
این احساس ناخوشایند را احساس می کنم، اما این کتاب بسیار خوبه. من احساس می کنم مثل این پذیرش من نیاز به دست پاسپورت پرتغالی و قطع روابط خود با خانواده خاص members.Ricardo ریس می آید و به لیسبون پس از 16 سال در برزیل و درآمد حاصل را به یک سرگردان درهم و برهم از طریق لیسبون و زندگی دو زن است. معمولا در باران. من تفسیر سیاسی اجتماعی قدردانی، اگر طنز نیست، یک دولت فاشیستی رمزنگاری احساساتی در حرکت با منظره از جنگ داخلی اسپانیا، من واقعا دوست داشتم که چگونه سحر و جادو از لیسبون به زندگی به ارمغان آورد، و من حتی قدردانی یکنواختی زیبا از برخی از زبان. در محاسبه نهایی من می تواند اراده من به ذن منفعل مانند ترنس نویسنده به نظر می رسید به انتظار من به دروغ در رده بندی است. صفحات، شمارش شد یک وظیفه انجام شد اما متاسفانه کمی لذت بود had.I احساس وحشتناکی گناه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب عجیب و غریب من آن را دوست داشتم، اما غمگین است. بسیار غمگین و ماندانچولی. من زنان را دوست داشتم من همیشه زنان ساراماگو را دوست دارم. مردان ... مردان ساراماگو تقریبا همیشه ضعیف هستند. نه زمانی که آنها فقط مشترک هستند از این طعم و مزه

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سال مرگ ریکاردو ریش


 کتاب لیبرالیسم و محدودیت های عدالت
 کتاب امیدهای جاودان بهاری
 کتاب کلیدهای پرورش خلاقیت هنری در کودکان و نوجوانان
 کتاب کتاب کوچک شکرگزاری
 کتاب پاسگزاری
 کتاب گربه بلیتس