کتاب رگه های عجیب و غریب

اثر آلیس مونرو از انتشارات نقد فرهنگ - مترجم: نیایش عبدالکریمی-دهه 1980 میلادی

پیشرفت عشق یک کتاب داستان کوتاه توسط آلیس مونرو است که توسط McClelland و Stewart در سال 1986 منتشر شده است. یک زن طلاق گرفته به خانه دوران کودکی خود باز می گردد که در آن حافظه والدینش را در هم می شکند اما ارتباط عمیق دارد. تقریبا غرق شدن تصادفی یک کودک، شکنندگی اعتماد بین کودکان و والدین را نشان می دهد. یک مرد جوان، به خاطر یک حادثه وحشتناک کودکی، با مسئولیتی که همیشه برای برادر کوچکترش احساس می کند، مبارزه می کند. در این و سایر داستانها، آلیس مونرو بار دیگر یک مترجم حساس و دلسوز زمان ماست. ما را به سمت چهره های صمیمانه زندگی عادی تر نشان می دهد، او در مورد خودمان، انتخاب های ما و تجربه های ما از عشق بسیار آشکار می کند.


خرید کتاب رگه های عجیب و غریب
جستجوی کتاب رگه های عجیب و غریب در گودریدز

معرفی کتاب رگه های عجیب و غریب از نگاه کاربران
notebook 1993: عزیز آلیس مونرو، این یک نامه طرفدار است. من خواندن داستان های خود را در پیشرفت عشق رفت و آمد - 1 داستان وجود دارد، 1 داستان پشت. من یک قطار را 12 صفحه دریافت می کنم، یک پیاده روی در سراسر شهر، و سپس یک اتوبوس - 10 صفحه. امروز، میلس سیتی، مونتانا وجود دارد، به عقب برگردد. داستان های زیبا، داستان های زیبا، قلب ها؛ دوم، به ویژه آخرین 2 صفحه با پیاده روی بر روی بیش از نرده ها و وحی آن، من را بالا برد. گسترش با دانش، بینش در یک اتوبوس در بیرمنگام (بریتانیا) داستانهای شما در دامنه من از منظره رشد کرده و هنوز هم کوچکتر و واضح تر از صندلی من است. با تشکر..

مشاهده لینک اصلی
من به داستان magnÃficos از آلیس Munro.Li بازگشت این یازده من pouco.â € œMesmo می دانست که به زندگی می کنند با مشکلات رنج میبرند، که ما بیمار و ضعیف و زشت است، یک روح به انجام زندگی به عنوان یک گنج در salva.â € (پیشرفت عشق)

مشاهده لینک اصلی
در داستان های مختلف که جمع آوری و که معلم مونرو است، در مذاکرات نویسنده در مورد اشکال مختلف damore.Lamore گفت از مونرو را تشکیل می دهند، طول می کشد از زمان به زمان لایه ها و تفاوت های ظریف مختلف. عشق در اینجا شرح عشق فرزندی است، همانطور که در اول داستان است که به عنوان به جمع آوری، که در آن یک زن، یک دختر rediscovers خاطرات قدیمی در خانه پدر و مادرش، پس از بازسازی زندگی خود و عشق زناشویی passato.E خود و یا حتی عشق / محبت بین دو دوست به عنوان در داستان @ Jesse و Meribeth @. در تمام این داستان ها، به ظاهر ساده، کمین این فاجعه، lincomprensione، درام، جنبه های که در آن اغلب به جزئیات، مانند یک فنجان قهوه و یا چیز دیگری به طور خاص، ایجاد شخصیت های differenza.I از داستان مونرو، هر دو مردان و زنان اگر چه این قهرمانان اصلی از داستان های خود، زندگی این تناوب، این داستان را به عنوان اگر آنها به طور مداوم بین خوب و بد و بازیکن به حالت تعلیق در حالت تعلیق در آمد، در این سیم را در شرکت خود ادامه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
یک بررسیگر اظهار داشت که زمان بیشتری برای خواندن این داستان های کوتاه صرف زمان بیشتری می کند تا به طور کلی رمان را بخواند. من می توانم این بیانیه را درک کنم، زیرا داستان ها کاملا جمع و جور هستند، واقعا یک ویژگی بسیار لذت بخش هستند و به جزئیات نیاز دارند تا به طور کامل وارد روایت شوند. من عمیقا از انتخاب اسامی و مکان هایی که بلافاصله به من اعتقاد داشتند تنظیم داستان ها را تحسین می کنم. استفاده از زمانبندی ها به خوبی انجام می شود اما با شکوه است. داستان از عشق است به سادگی تماشای کسی از عشق انجام کاری غیر قابل استفاده و دخالت نمی کند چرا که دخالت باعث می شود که عشق از دست رفته، تعقیب بعد از عشق واقعی واقعی غریب توسط عاشقانه و احمق ناامید، تلاش برای حفظ عشق محبت و دانستن این که کار غیر ممکن است متعلق به عشق هنوز عاشق است و هیچ تله محدودی ندارد، دوست داشتن غریبه ای که تختتان را به اشتراک می گذارد تعجب می کند که آیا شما عشق را گذرانده اید یا اگر عشق ممکن است راه شما را پر کند چه اتفاقی می افتد وقتی یک دوست فانتزی از زندگی عاشقانه خود را می پذیرد تلاش می کند تا خود را متقاعد کند که عشق شما بهتر از عشق های دیگر است، قربانی کردن عشق برای حفظ عشق، درک اینکه شخص دیگری ممکن است مفهومی بهتر از عشق، خشم و ناامیدی را از عصبانیت و غرور و عصبانیتش محروم کند. اولین طعم داستان های کوتاه آلیس مونروس و البته من نمی توانم تحت تاثیر قرار بگیرم.

مشاهده لینک اصلی
اعتراف وحشتناک: من مونرو را درک نمی کنم. به عنوان مثال، او را به راحتی به عنوان خوانده شده در یک دوره Novelli که در آن دیگران مونرو در آسمان را ستایش کرد و بهترین مسیر رمان خود را انتخاب کرد (من). من این مجموعه را به عنوان یک ذره بین ساختم. من واقعا می خواستم لایه ها و معانی زیادی را که می دانستم در مورد این رمان های ساده به روز شده بود پیدا کردم. اما هیچ مزاحم به نظر نمی آید من! من حتی کتاب مشابه را به زبان انگلیسی گرفتم تا ببینم آیا این لایه های خیره کننده را در زبان مادری پیدا می کنم یا نه، اما نه. نیمی از زمان مرگ ظاهرا من طول موج väärällä با مونرو، و یا چیزی است. هیچ خاطره ای قابل توجه از رمان که در موردش خوانده ام، باقی نمانده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رگه های عجیب و غریب


 کتاب عید شما مبارک!
 کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها
 کتاب راهنمای تفکر نقادانه
 کتاب گربه بلیتس
 کتاب امیدهای جاودان بهاری
 کتاب کتاب کوچک شکرگزاری