معرفی کتاب رگه های عجیب و غریب

اثر آلیس مونرو از انتشارات نقد فرهنگ - مترجم: نیایش عبدالکریمی-دهه 1980 میلادی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 3 بهمن 1396
The Progress of Love is a book of short stories by Alice Munro, published by McClelland and Stewart in 1986. A divorced woman returns to her childhood home where she confronts the memory of her parents confounding yet deep bond. The accidental near-drowning of a child exposes the fragility of the trust between children and parents. A young man, remembering a terrifying childhood incident, wrestles with the responsibility he has always felt for his younger brother. In these and other stories Alice Munro proves once again a sensitive and compassionate chronicler of our times. Drawing us into the most intimate corners of ordinary lives, she reveals much about ourselves, our choices, and our experiences of love.


خرید اینترنتی کتاب رگه های عجیب و غریب
معرفی کتاب رگه های عجیب و غریب
جستجوی کتاب رگه های عجیب و غریب در گودریدز

معرفی کتاب رگه های عجیب و غریب از نگاه کاربران
notebook 1993: عزیز آلیس مونرو، این یک نامه طرفدار است. من خواندن داستان های خود را در پیشرفت عشق رفت و آمد - 1 داستان وجود دارد، 1 داستان پشت. من یک قطار را 12 صفحه دریافت می کنم، یک پیاده روی در سراسر شهر، و سپس یک اتوبوس - 10 صفحه. امروز، میلس سیتی، مونتانا وجود دارد، به عقب برگردد. داستان های زیبا، داستان های زیبا، قلب ها؛ دوم، به ویژه آخرین 2 صفحه با پیاده روی بر روی بیش از نرده ها و وحی آن، من را بالا برد. گسترش با دانش، بینش در یک اتوبوس در بیرمنگام (بریتانیا) داستانهای شما در دامنه من از منظره رشد کرده و هنوز هم کوچکتر و واضح تر از صندلی من است. با تشکر..

مشاهده لینک اصلی
من به داستان magnÃficos از آلیس Munro.Li بازگشت این یازده من pouco.â € œMesmo می دانست که به زندگی می کنند با مشکلات رنج میبرند، که ما بیمار و ضعیف و زشت است، یک روح به انجام زندگی به عنوان یک گنج در salva.â € (پیشرفت عشق)

مشاهده لینک اصلی
در داستان های مختلف که جمع آوری و که معلم مونرو است، در مذاکرات نویسنده در مورد اشکال مختلف damore.Lamore گفت از مونرو را تشکیل می دهند، طول می کشد از زمان به زمان لایه ها و تفاوت های ظریف مختلف. عشق در اینجا شرح عشق فرزندی است، همانطور که در اول داستان است که به عنوان به جمع آوری، که در آن یک زن، یک دختر rediscovers خاطرات قدیمی در خانه پدر و مادرش، پس از بازسازی زندگی خود و عشق زناشویی passato.E خود و یا حتی عشق / محبت بین دو دوست به عنوان در داستان @ Jesse و Meribeth @. در تمام این داستان ها، به ظاهر ساده، کمین این فاجعه، lincomprensione، درام، جنبه های که در آن اغلب به جزئیات، مانند یک فنجان قهوه و یا چیز دیگری به طور خاص، ایجاد شخصیت های differenza.I از داستان مونرو، هر دو مردان و زنان اگر چه این قهرمانان اصلی از داستان های خود، زندگی این تناوب، این داستان را به عنوان اگر آنها به طور مداوم بین خوب و بد و بازیکن به حالت تعلیق در حالت تعلیق در آمد، در این سیم را در شرکت خود ادامه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
یک بررسیگر اظهار داشت که زمان بیشتری برای خواندن این داستان های کوتاه صرف زمان بیشتری می کند تا به طور کلی رمان را بخواند. من می توانم این بیانیه را درک کنم، زیرا داستان ها کاملا جمع و جور هستند، واقعا یک ویژگی بسیار لذت بخش هستند و به جزئیات نیاز دارند تا به طور کامل وارد روایت شوند. من عمیقا از انتخاب اسامی و مکان هایی که بلافاصله به من اعتقاد داشتند تنظیم داستان ها را تحسین می کنم. استفاده از زمانبندی ها به خوبی انجام می شود اما با شکوه است. داستان از عشق است به سادگی تماشای کسی از عشق انجام کاری غیر قابل استفاده و دخالت نمی کند چرا که دخالت باعث می شود که عشق از دست رفته، تعقیب بعد از عشق واقعی واقعی غریب توسط عاشقانه و احمق ناامید، تلاش برای حفظ عشق محبت و دانستن این که کار غیر ممکن است متعلق به عشق هنوز عاشق است و هیچ تله محدودی ندارد، دوست داشتن غریبه ای که تختتان را به اشتراک می گذارد تعجب می کند که آیا شما عشق را گذرانده اید یا اگر عشق ممکن است راه شما را پر کند چه اتفاقی می افتد وقتی یک دوست فانتزی از زندگی عاشقانه خود را می پذیرد تلاش می کند تا خود را متقاعد کند که عشق شما بهتر از عشق های دیگر است، قربانی کردن عشق برای حفظ عشق، درک اینکه شخص دیگری ممکن است مفهومی بهتر از عشق، خشم و ناامیدی را از عصبانیت و غرور و عصبانیتش محروم کند. اولین طعم داستان های کوتاه آلیس مونروس و البته من نمی توانم تحت تاثیر قرار بگیرم.

مشاهده لینک اصلی
اعتراف وحشتناک: من مونرو را درک نمی کنم. به عنوان مثال، او را به راحتی به عنوان خوانده شده در یک دوره Novelli که در آن دیگران مونرو در آسمان را ستایش کرد و بهترین مسیر رمان خود را انتخاب کرد (من). من این مجموعه را به عنوان یک ذره بین ساختم. من واقعا می خواستم لایه ها و معانی زیادی را که می دانستم در مورد این رمان های ساده به روز شده بود پیدا کردم. اما هیچ مزاحم به نظر نمی آید من! من حتی کتاب مشابه را به زبان انگلیسی گرفتم تا ببینم آیا این لایه های خیره کننده را در زبان مادری پیدا می کنم یا نه، اما نه. نیمی از زمان مرگ ظاهرا من طول موج väärällä با مونرو، و یا چیزی است. هیچ خاطره ای قابل توجه از رمان که در موردش خوانده ام، باقی نمانده است.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب رگه های عجیب و غریب


#ادبیات کانادا - #جایزه نوبل ادبیات - #جایزه ی گاورنر جنرال - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان درام - #دهه 1980 میلادی - #جدید ترین کتاب ها - #پرافتخارترین کتاب ها - #داستان کوتاه - #انتشارات نقد فرهنگ - #آلیس مونرو - #نیایش عبدالکریمی
#انتشارات نقد فرهنگ - #آلیس مونرو - #نیایش عبدالکریمی
کتاب های مرتبط با - کتاب رگه های عجیب و غریب


 کتاب سرگذشت ندیمه
 کتاب هنرمندی از جهان شناور
 کتاب فرهنگ کوچک هنرپیشه
 کتاب اتحادیه ی ابلهان
 کتاب گزارش یک مرگ
 کتاب قصه گو