کتاب تاریخ محاصره لیسبون

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مرکز - مترجم: عباس پژمان-دهه 1980 میلادی

قدرت این کلمه در رمان "پرچم لیسبون" در داستان پرتغالی خوزه ساراماگوس مشهود است. شخصیت او، متخصص ویراستار به نام ریموندو سیلوا، یک کلمه کلیدی را به تاریخ پرتغال اضافه می کند و بنابراین نه تنها گذشته بلکه زندگی اش را نیز بازنویسی می کند. تاریخچه محاصره لیسبون به طرز وحشیانه ای از پرتغال توسط جیووانی پونتیرو ترجمه شده است، مدیتیشن بر تفاوت های تاریخی، داستان تاریخی و داستان هایی است که در تاریخ وارد شده است. این رمان واقعا دو داستان در یک است: تاریخ دوباره محاصره 1147 محاصره لیسبون که Raimundo احساس مجبور به نوشتن و داستان زندگی Raimundos، از جمله عشق عاطفی غیر منتظره خود را با سردبیر، ماریا سارا. در دستان دست و پا چلفتی ساراماگو، رشته های این مجموعه پیچیده با هم ترکیب می شوند تا یک کل رضایت بخش ایجاد کنند.


خرید کتاب تاریخ محاصره لیسبون
جستجوی کتاب تاریخ محاصره لیسبون در گودریدز

معرفی کتاب تاریخ محاصره لیسبون از نگاه کاربران
این کتاب زمان بیشتری را برای من خواند. مشکل برای کتاب ساراماگوس، حداقل برای من، این است که نیاز به نقاط قوت بی نظیر دارد، چیزی که امروزه چیز کمیاب است. اما من در نهایت آن را امروز به پایان رسانده است. Saramago است به شیطانی معمول خود را در اینجا، lobbing @ @ اگر @ اگر شما؟ تخیل انسان به اندازه دانش و تعجبش بی حد و حصر است. طرح این داستان، به لحاظ ظاهری از سوی یک اصلاح کننده بسیار عادی، غیر معمول و بی نظیر و غیرقابل انکار برای یک شرکت معتبر انتشارات لیسبون، پنهان است. در حالی که رعیموندو سیلوا یک نسخه خطی در تاریخ منطقۀ لیسبون را به اثبات رسانده است، به دلایلی که بعدا ریموندو به دلیل توضیحاتش از دستش رسیده است، کلمه ی @ not @ را اضافه می کند که در اصل اظهار داشت که صلیبیان موافقت کرده اند به کمک پرتغالی در محاصره شهر موریس لیسبون. او لحظه ای از بی احتیاطی را ببوسد، اما موقعیت جدید، مدیر اصلاح کننده ها برای جلوگیری از مشکلات آینده ایجاد می شود. دکتر ماریا سارا زنی استخدام شده است، ریموندوس رئیس جدید. او دو چالش برای او را ارائه می دهد، یکی برای نوشتن این جایگزین تاریخی که وی توسط ویرایش تکان دهنده خود پیشنهاد کرده است؛ و دوم، عشق. همانطور که در خیابانهای قدیمی لیسبون، گام برمیدار، پیچیده و شبیه به خیابان های قدیمی لیسبون، این طرح تغییرات در زمان، زمان فعلی و تمرکز را ایجاد می کند که با رویکرد غیر متعارف ساراماگوس به نشانه گذاری می کند، جهان ایجاد می کند اگر به کسانی که دوست داشتنی است، مسحور است. هنگامی که یک دوست به نام و تعجب آنچه که من انجام می دادم، به او گفتم: \"من در Saramagoville در حال فرار بودم @ نویسنده ایده های ما درباره دانش، تاریخ، تاریخنگاری، طبیعت بشر، زبان، عشق و زبان عشق است. و معجزات وجود دارد بازنویسی معجزات سنت آنتونی، معجزات شوالیه مقدس، معجزه های عشق. ریموندو بسیار ساراماگو است، و ریموندوس ماریا سارا، پیلار است و هر دو در داستان ریموندوس تغییراتی دارند. زمانی که هویت وجود دارد، همانطور که هنگام ایستادن در بالکن آپارتمان Raimundos که در آستانه موریس لیسبون است، ماریا سارا می پرسد آیا آنها مورس یا پرتغالی بودند اگر زمان محاصره بود. نه واقعا مطمئن هستم رعیموندو با کتابخانه گسترده اش می گوید که می توانند آن را ببینند، اما آیا می توانستند پاسخ را باور کنند؟ پاراگراف آخر، بسیار جذاب است، اما زیبایی وجود ندارد، مگر این که یک راه حل برای آن وجود داشته باشد. برای دادن این کتاب یک عکس منصفانه، اگر کسی در نظر گرفتن آن را بخواند، آن را بخوانید وقتی که زمانهای زمان را می توان به آن اختصاص داد. این در حال حاضر من کتاب ترین کتاب سگ از آن زمان که من خواندن وجود دارد یک بینش کری و یا عمیق بعد از دیگری است. از آنجایی که من نمی خواستم ریتم خود را از دست بدهم، من متوقف شدم آنها را از دست دادم و شروع به سوزن گوش، چیزی که من هرگز، هیچ وقت انجام نمی دهند. با این حال ساراماگو هرگز نمی تواند هرگز بگوید.

مشاهده لینک اصلی
دیگر شاهکار ساراماگو !! او موفق به جمع آوری بسیاری از داستان ها شد،Istory of the Siege of Lisbon @ که توسط مورخان دانشگاهی و آمریكایی ترجمه شده است. توسط اثبات کننده، داستان عشق بین (Raimundo Silva - ماریا سارا) و \u0026 amp؛ (Mogueime - Ouroana). و در حال رفتن به عقب و جلو بین تمام خطوط داستان و \u0026 amp؛ مجموعه ای از اقدامات او موفق به نشان دادن افکار دیگر خود و \u0026 amp؛ بازتاب ها ... نام ها، در مورد تاریخ و نحوه روایت، مستند سازی و حتی دستکاری آنها! فراموش نکنید که زبان سارکوزی او نیز در هنگام بحث در مورد مسائل مذهبی و مقایسات بین ادیان مختلف، فراموش نخواهد شد. من خیلی چیزها را در مورد این رمان دوست داشتم، این واقعیت که شما هر زمان که میخواهید بیشتر بخوانید، خسته کننده نباشید، برای مقایسه روانی بین رویدادهای گذشته و \u0026 amp؛ کنونی من تقاطع و \u0026 amp؛ شباهت بین شخصیت ها و بیشتر از همه، چگونه مکالمات بین Maria \u0026 amp؛ ریموندو آن نابغه بود .. آن حیله گر .. آن گناهکار! برای یک لحظه، من می خواستم به همه نویسندگان عرب توصیه کنم چگونه از جنسیت بدون استفاده از آن سوء استفاده نکنم، بدون آن که شما را به زحمت، بی نیاز و آمپر؛ صحنه های غیر ضروری، در حالی که ساراماگو چنین شاعری روحانی هوشمندانه بود در حالی که در مورد آن لحظات صمیمی نوشت: -------------------------------- ---- @ حافظه آن شب عجیب و غریب Raimundo Silva، تعجب از بیداری در صبح و دیدن و احساس بدن برهنه در کنار او، لذت غیر قابل توصیف از دست زدن به آن، در اینجا، وجود دارد، ملایم، به عنوان یک بزرگ رز، گفت: به خودم، به آرامی، او را بیدار نکنید، اجازه دهید من به شما بگویم، گل رز، بدن، گل، و سپس کسانی که دست مشتاقانه، این طولانی، لعنتی مستمر، تا زمانی که ماریا سارا چشم خود را باز می کند و لبخند می زنند، هنگامی که آنها با هم گفتند، عشق من، و آغوش @ .------------------------------------ بنابراین محاصره موفقیت آمیز بود شهر، موززین کشته شد، همه چیز نابود شد .. و حتی اگر کاراکترهای خیالی تصمیم به فرار داشتند، شخصیت های اصلی ما (ماریا و ریموندو) تصمیم گرفتند باقی بمانند، بنابراین حداقل عشق باقی می ماند. آخرین سوال ریموندو در اینجا ساراماگو را منعکس کرد ؟! من آن را بله کردم، به نوعی ..

مشاهده لینک اصلی
امتحانات را بخوانید و همچنین باید آن را بخوانید. این ایده را دوست داشتم، اما سبک نوشتن ساراماگو ضربه نزده بود و تجربه خواندن کاملا دردناک بود.

مشاهده لینک اصلی
خوزه ساراماگو با این روایت پست مدرن جذاب، داستان پیچیده ای را ایجاد کرده که شامل بسیاری از تم ها از جمله زبان، تاریخ و تاریخنگاری و جنگ در دنیای قرون وسطایی است. در همان زمان داستان در مورد قدرت اروس بر ذهن و تصور و آنچه که از آن نتیجه می شود، متمرکز می شود. در قلب این رمان، ریموندو سیلوا، مددکار و مدرس متوسطه در یک خانه چاپی معاصر پرتغال است. با این حال نقطه کانونی برای رعیموندو و خواننده محاصره شهر مورس Lissibona (لیسبون) در سال 1147 توسط نیروهای پرتغالی تحت پادشاه مسیحی کینگ آلفونسو I، تسخیر آن و اخراج مورس است - یک نبرد که در آن در حدود 150،000 جان داده است . تحت تأثیر تخریب باروری خود، یک چیز خطرناک برای یک ویرایشگر، در یک روز Raimundo تاریخ خود را جایگزین محاصره را با تغییر یک کلمه در یک دستنوشته، به این معنی، بر خلاف سابقه تاریخی، نشان می دهد که جنگ های صلیبی مخالف برای کمک به پرتغالی های محاصره و ضبط شهر. چرا او این کار را انجام داد؟ به نظر می رسد که او در شهر لیسبون عاشق می شود، زمانی که راوی می گوید: @ برای اینکه ممکن است لیسبون، بر خلاف همه ظاهر، یک شهر نبود بلکه یک زن و سقوط به سادگی عاشق @ است. اما او همچنان از مأمور جوانتر و فاسدش ماریا، ماریا سارا، که دوستش دارد فرو می رود. او به وضوح توسط او تشویق می شود تا کلیه تاریخ محاصره را بازنویسی کند. او این کار را با ادامه دادن به وب اعمال سلطنتی، عاشقانه و فریب در اطراف سابقه تاریخی خالی انجام می دهد. روابط عاشقانه با شکوفه های ماریا، حضور ظاهری و گذشته تصور شده در یک روایت پیچیده که همواره بین زمان های گذشته و حال حاضر تغییر می کند. در انجام این کار، آن را به مدیتیشن پیچیده در معنای هر دو تاریخ و کلمات و همچنین عاشقانه و مثل زندگی تحت حکومت اقتدارگرا توسعه می یابد. یکی دیگر از موضوعات مهم ساراماگوس است قدردانی Reconquista، یک عنصر مرکزی در تاریخ پرتغال و اسپانیا، که فتح و یا دوباره تسخیر لیسبون توسط مسیحیان و تبدیل آن به پایتخت پرتغال یک رویداد کلیدی است. در یک سطح، ساراماگو در جستجوی تشنه قدرت، تعصب مذهبی و سیاسی، عدم تحمل، ریاکاری و جنجالی بودن، و همچنین نیاز انسان به عشق، همراهی، جنس است. در سطح دیگری، از واردات بیشتر برای این خواننده، او در حال توسعه تم مرسوم خود را که تاریخ یک شکل از داستان، یک انتخاب مجدد از حقایق است. این به من یادآوریهای فلسفی تولستوی در پایان جنگ و صلح را یادآوری می کند. سبک پروسه ساراماگو تلاشهای بیشتری را برای تطبیق با تکنیک جریان آگاهی، پاراگراف های طولانی و جملات مارپیچ انجام می دهد؛ اما این تلاش ارزشمند است و مانند فاکنر و دیگران با سبکهای پروسیزی دشوار، خواننده را که ادامه می دهد، بازپرداخت می کند. با این وجود این یک داستان هیجان انگیز است که ذهن و احساسات خوانندگان را درگیر می کند.

مشاهده لینک اصلی
Id قبلا خواندن کورکورانه رمان عالی خود را خواند، اما این حتی بهتر بود، هر دو بیشتر انسان و بیشتر با مفهوم. یک رمان فریبنده ساده و متمرکز بر ریموندو سیلوا، مربی متوسطه در لیسبون مدرن است که زمانی که یک کتاب به نام \"تاریخ محاصره لیسبون\" را به اثبات رساند، تک کلمه \"نه @\" را به یک جمله مهم تبدیل می کند در مورد تصمیم ارتش صلیبی برای کمک به یک ارتش گالیسیان که در شهر لیسبون تحت انقیاد قرار گرفته بودند، به سر می برد. هنگامی که جرم او کشف شد، او به دفتر مرکزی خود آمد و مجازات کرد، اما اجازه داد که کار خود را ادامه دهد. سرپرست جدید او یک زن مسن تر و جذاب به نام ماریا سارا است که دوستش دارد و دوست دارد او را نشان دهد و نشان می دهد که او یک تاریخ متناوب در مورد چگونگی گالیسیایی ها که بنیانگذاران ملت پرتغالی بود، می توانست بدون کمک جنگ های صلیبی بقیه کتاب تمرکز بر داستان اصلاح طلبان و عواطف ناشی از آن است. شیلو نوعی شخصیت خنده دار است و شخصیت خجالتی است که به نظر می رسد کمی از ساراماگو را نیز منعکس می کند. نگرانی شدید او در اطراف ماریا هرگز ناامید کننده نیست و شما برای او رونق می گیرید تا تلفن را بردارید و او را صدا بزنید. نقش او به عنوان موز او به نظر می رسد درست است، و او به من به یاد خانم هکتور Berliozs، که خواستار او اپرا بزرگ خود را تروجان ها نوشت، به رغم تمام خود شک و تردید. لایه دیگر داستان، تفکر ساراماگوس بر ماهیت تاریخ و حقیقت رویدادهای مختلف @ true @، بسیار خوب و مختصر است. هنگامیکه پسران پس از سخنرانی سلطنتطلبانه سنت کریسپین، سخنان دائم الفونسو Henriques را به طور کلی بیان می کنند، چه چیزی ما را تشویق به فکر می کنیم؟ چگونه باید معجزات کاملا مضحک مقدسین را مانند داستان سنت آنتونی و خر، که بطور مستقیم از Borges @ Theologian @ می آید، در نظر بگیریم؟ این تم توسط مارک ساراماگوس بدون نقل قول / پاراگراف طولانی و سبک روایت متقاطع، با صدای نوشتاری کلاسیک از ناسازگار با جنگ، علاقه به بیقراری های انسانی و دلگرم کننده عقب ماندگی ها، تقویت شده است. یک موضوع مشابه آن به عنوان Thomas Pynchons Mason \u0026 amp؛ دیکسون، اما اگرچه کتاب کوتاهتر از این شاهکار است،Like هر داستان، آن را می توان در ده کلمه یا صد و یا هزار و یا هرگز پایان نیست. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تاریخ محاصره لیسبون


 کتاب مدیر یک دقیقه ای
 کتاب فرزند پنجم
 کتاب آنک نام گل
 کتاب بوی درخت گویاو
 کتاب ماه نورد
 کتاب فوکو