کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها

اثر استیون هاوکینگ از انتشارات معیار - مترجم: داوود نعمت اللهی-دهه 1980 میلادی

کتاب «تاریخچهٔ زمان» یا تاریخ مختصر زمان:‏ با عنوان فرعی «از مه‌بانگ تا سیاه‌چاله‌ها» اثری مشهور از استیون هاوکینگ است. کتاب به عنوان پرخواننده‌ترین کتاب کیهان‌شناسی شهرت یافته است و به بیش از ۳۳ زبان زندهٔ دنیا تا سال ۱۹۹۳ ترجمه و چاپ شده‌است. همچنین در یکصد و هشتاد و چهارمین هفتهٔ چاپ آن، به دلیل طولانی‌ترین حضور در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشریه ساندی تایمز، در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. این کتاب در سال ۱۳۶۹ با نام تاریخچهٔ زمان، از انفجار بزرگ تا سیاه‌چاله‌ها در ایران به چاپ رسیده است. هاوکینگ در این کتاب با زبانی ساده به بازگویی داستان جهان پرداخته است


خرید کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها
جستجوی کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها در گودریدز

معرفی کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها از نگاه کاربران
استفن هاوکینگ همواره شخصیت مورد علاقه من در این سیاره بوده است و گذشت اخیر او در نهایت من را الهام بخش کرد - پس از سال ها و سال ها آن را خاموش کرد - تا بتواند معروف ترین کار خود را بگیرد. من مشتاقم برای یادگیری بیشتر در مورد فضا، عشق زندگی ام. استراحت در صلح، استفن هاوکینگ. چه افتخار برای زندگی در همان زمان و مکان همانطور که شما بودید. ðŸ '«

مشاهده لینک اصلی
اوه، این قطعا یکی از کتاب های مورد علاقه من از علم و مورد علاقه من استیون هاوکینگ است. من دوست دارم که هاوکینگ مفاهیم را به طوری انتزاعی و پیچیده توضیح دهد که به عنوان زمان یا سیاهچاله ها درک شود. یک کتاب علمی برای عموم مردم؛ شما نیاز به دانستن ریاضی و یا فیزیک برای درک مفاهیم شگفت انگیز در مورد جهان من سعی کردم به ما توضیح دهد. من کاملا تاریخچه مختصری از زمان را برای همه توصیه می کنم، این قطعا یکی از کتاب های مورد علاقه من و مورد علاقه من استیون هاوکینگ است. من دوست دارم که هاوکینگ مفاهیم را به عنوان انتزاعی و دشوار به عنوان زمان یا سیاه چاله ها توضیح دهد. این یک کتاب انتشار علمی برای همه مردم است، که در مورد ریاضی یا فیزیک لازم نیست که برای درک مفاهیم باور نکردنی که به ما دربارۀ جهان می گوید لازم نیست. من آن را به همه توصیه می کنم، نه فقط دوستداران علوم.

مشاهده لینک اصلی
متن کلاسیک که استفن هاوکینگ شگفت انگیز توضیح می دهد نظریه رینگ و مکانیک کوانتومی @ برای dummies @ بسیار قابل خواندن و حتی خنده دار، آن را به عنوان خوانده شده فوق العاده است. من باید به عقب برگردم و این را دوباره بخوانم خودم!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را دو بار خواندید و برای لحظاتی کوتاه، هنگام خواندن در مورد افق رویداد، آن را دریافت کردم. اما از من بپرسید که آن را توضیح دهید. این کتاب در شرایط نادرست توضیح می دهد که چند دهه قبل تنها توسط تعداد انگشت شماری از مردم قابل درک بود. به طرز شگفتآوری، از طنز پاک نشده است و واقعا قابل خواندن است. نویسنده قابل توجه خواننده را در سفر از اولین مکان های اخترشناسان باستان به سمت سیاهچاله ها و دوروت های سفید و آخرین تفکر در مورد آینده جهان هدایت می کند. به نظر می رسد که از عظمت گسترده ای فرار کرده است، که باعث شده است که ایساک نیوتون را دوست دارد رقبای خود را بی اعتبار سازد و اعتبار کار دیگران را در جایی که ضروری است، به ارمغان بیاورد. در زمانی که اطلاعات بیشتر برای افراد بیشتری از قبل در دسترس است، خواندن یک کتاب مانند این به شما یادآوری می کند که درک هنوز نیازمند تلاش است و دسترسی منفعلانه به اطلاعات تنها ارزش نسبی خود را دارد. بی بها.

مشاهده لینک اصلی
کتاب استفان هاوکینگز آسان است برای خواندن، اما سخت تر درک. در هر فصل یک نقطه ی جایی بود که مغز من دیگر نمیتواند جایگزینی یک نظریه را داشته باشد و همانطور که کتاب پیشرفت کرده بود، من برای رسیدن به یک افسانه نیویورک برای اولین بار به همان روشی عمل کردم. با sagas، من فقط خواندن، حتی اگر مغز من به نظر می رسد برای حفظ تمام اطلاعات در مورد کسانی که مربوط به چه کسی و آنچه آنها اسب خود را به نام. ناگزیر، در نهایت، من یک درک منطقی منطقی از حماسه دارم، و پس از آن باید مجددا آن را بخوانم تا اطلاعات بیشتری را در درک اصلی آن در بر داشته باشم. من نمی دانم که آیا این همان چیزی است که در اینجا نگهداری می شود، اما یک امید خوب است .

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها


 کتاب انگیزش و هیجان
 کتاب خواهران سرنوشت
 کتاب دفاع از دیوانگی
 کتاب عصر امپراتوری
 کتاب هنر خوشبختی
 کتاب معلم یک دقیقه ای