کتاب بوی درخت گویاو

اثر پلینیو مندوزا از انتشارات مرکز - مترجم: لیلی گلستان-دهه 1980 میلادی

The Fragrance of Guava is a book based on the long conversations between Gabriel García Márquez and his close friend Plinio Apuleyo Mendoza. Published in 1982, the book describes the life of García Márquez, from his early childhood to his encounters with celebrities. In these conversations with a friend and contemporary the Nobel prize-winning Colombian novelist speaks movingly, revealingly and unaffectedly about his family background, his early travels and struggles as a writer, his literary antecedents and his personal artistic concerns. Guided by Mendoza, Marquez reveals - as transfigured in his work by the power of language - the heat and colour of the Spanish Caribbean, the mythological world of its inhabitants, the exotic mentality of its leaders.


خرید کتاب بوی درخت گویاو
جستجوی کتاب بوی درخت گویاو در گودریدز

معرفی کتاب بوی درخت گویاو از نگاه کاربران
قدم زدن از طریق زندگی گابو است: منشاء آن، خانواده، تأثیرات ادبی و واقعی، آثار او، دوستی بحث برانگیز خود را با فیدل کاسترو غیررسمی توسط یکی از بهترین دوستان او، Plinio مندوزا آپولیوس ساخته شده است. در مصاحبه، García Márquez با اصرار از تنهایی صحبت می کند:La soledad، برای من، مخالف همبستگی @ است. @ هیچ کس نمیتواند به شما در نوشتن چیزی که در حال نوشتن هستید کمک کند. گاهی اوقات یکی از نویسندگان دیگری را رهبری می کند، من این واژه های پولس آستر را به یاد می آورم: @ لی ادبیات اساسا تنهایی است. این است که در تنهایی، تنهایی نوشته شده است و می خواند، به رغم همه چیز، عمل خواندن اجازه می دهد تا ارتباط بین دو انسان است. @ جنرال موتورز همچنین © N توجه داشته باشید که آثار خود را با یک تصویر بصری آغاز خواهد شد. عنوان این کتاب همچنین © N به ما می دهد بوی guayaba.Importante می گوید آپولیوس Plinio مندوزا:Yo هرگز © مصاحبه به گارسیا مارکز است که کتاب. من بیش از 40 سال با او صحبت کرده بودم و آنچه انجام دادم همه چیز را به او گفته بودم و سپس آن را برای خواندن، حذف و اضافه کردن آن فرستادم. و پس از آن بیرون آمد، مشروعیت بخشید. همانطور که می بینید، از تکنولوژی حافظه استفاده کردم. زندگی یک مرد که واقع گرایی جادویی است. برای آنچه که می خواهید بیشتر در مورد زندگی پسر آراکاتاکا بدانید.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما کسی را که دوست دارید می GGM و هنوز هم این کتاب را بخواند نه به این دلیل من پیشنهاد می کنم شما را متوقف هر آنچه شما انجام و اجرا به مصاحبه گسترده و صمیمی buscarlo.Esta به عنوان یک تحصن مستقیم با گابو، بحث در مورد همه چیز، دوران کودکی اش ، خانواده خود، دوستان خود، جهت گیری سیاست او، به طور گسترده ای مورد بحث کتاب های منتشر شده به تاریخ و برخی از personajes.Hubiera شده سال فوق العاده ± OS پس از © ها یک کتاب 2 مثل این است، منتشر شده بخشی 2 در من درباره رمانهایی که دنبال کرده ام صحبت کردم. من آن را خیلی دوست دارم، وقتی که او در مورد خرافات و نحوه دید زنانش به آنها می گوید. برای من مثل گارسیا مارکز یک دوست قدیمی من می دانم که بسیاری اما هر بار که شما نشستن به صحبت کردن با او © L کشف چیزهای جدید sorprenden.Realmente شما برای کسانی که مثل این نویسنده است که در نظر من است توصیه و همیشه بهترین خواهد بود

مشاهده لینک اصلی
برای کسانی که کار گابریل گارسا مورسک را می دانند، این کتاب کاملا شگفت انگیز و آشکار است. Apuleyo Mendoza بود دوست خود و próximo بودن، موفق به شکستن @ @ یک £ آورسا ادبیات نوبل و مصاحبه متراکم یک کتاب پاسخ واقعا وحشتناک در مورد زندگی شخصی و حرفه ای خود را به خصوص، ابهام زدایی از فرایند خلاق نویسنده. این © یکی از جالب ترین نکات در این کتاب، که معلوم می شود تا حدودی زندگینامه TAMBA © متر است، اما که در آن GarcÃa Márquez توضیح می دهد که چگونه به نوشتن، به عنوان تاریخ شما بوجود می آیند و چگونه آنها دوره خود را دنبال کنید، بدون در نظر گرفتن خواسته های شما این نشان می دهد که چقدر جذاب است که نوشتن و داستان شما کاملا جذاب باشد. یک کتاب پر از اسرار است که در حال حاضر دیگر پنهان نیست.

مشاهده لینک اصلی
در این کتاب ما با گفت و گو مصاحبه بین گابریل گارسیا مارکز و دوست خود، Plinio مندوزا آپولیوس (که © N یک وکیل و نویسنده از بحث در مورد مسائل مانند pólitica، زنان، شهرت، خرافات است، در ارائه کار به عنوان یک نویسنده و روزنامه نگار و کتاب inspirciones ویژه شخصی توصیه می شود، خواندن، کار گابریل و به ویژه دو از آثار او،Cien سال ± سال تنهایی @The و میریزن ± یا پدر. A A ± کوچک نگاه شخصی به زندگی نویسنده، ارزش آن است اگر شما پیرو و شما دستکاری خود را به دست آورد @ وییر به آن @ گفتن. تن بسیار دلپذیر و نور است. من دوست داشتم و من به اندازه کافی علاقه مند به خواندن من این زندگی نویسنده است.

مشاهده لینک اصلی
گابریل گارسیا مارکز (برنده جایزه نوبل 1982) در این گفتگو نشان می دهد آنچه را که او از ادبیات فکر می کند، شهرت، سیاست، قدرت، زنان، ... مذاکرات در مورد دوستی بحث برانگیز خود را با فیدل کاسترو، عمر توریخوس و میتران، و تعهد خود را به دفاع از حقوق humanos.A در حالی که دادن به ما یک لمسی جالب از روش و فرآیند خود هنگام نوشتن توسعه خود را libros.Muy، که می شکند اسطوره، و به ما نشان میدهد مرد پشت این، پشت رمان های او

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بوی درخت گویاو


 کتاب شکار گوسفند وحشی
 کتاب برقص برقص
 کتاب داستان های نیویورکر
 کتاب دفاع از دیوانگی
 کتاب سفرنامه ی ابن فطومه
 کتاب یک دقیقه با فرزندم-مادر