کتاب بالتازار و بلموندا

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات روزگار - مترجم: کاوه یزدانی نسب-دهه 1980 میلادی

از دریافت کننده جایزه نوبل سال 1998 در ادبیات، یک رمان "درخشان ... عجیب و غریب" (نظرسنجی نیویورک تایمز) از عاشقانه، فریب، مذهب و سحر و جادو در پرتغال قرن هجدهم در اوج تفتیش عقاید پرفروش ملی.خرید کتاب بالتازار و بلموندا
جستجوی کتاب بالتازار و بلموندا در گودریدز

معرفی کتاب بالتازار و بلموندا از نگاه کاربران
این کتاب نخستین تماس من با کار ژوزه ساراماگو بود. در começo پیدا شده عجیب و غریب فقدان نقطه پایان برای بستن sentenças، در میان سایر مقررات از پرتغالی gramática، اما که هیچ چیز à © اما فرم و فاصله یک نویسنده شیک. شخصیت Blimunda à © شعر ناب - خوردن نان برای صبح £ £، حتی قبل از اینکه چشم خود را باز کنید به £ NA دیدن آنچه که مردم در حقیقی ترین Antimo حمل؛ برگ برداشت اراده های دیگران را برای تغذیه تپه ای که به آسمان می رسد ... زیبا به مرگ.

مشاهده لینک اصلی
ساراماگو توجه من را با این نوشتار obra.Uma فاش کرد که نیاز به این دید دارد که عادت کرده است تمام جزئیات و جزئیات روایت را ضبط کند. تاریخ و فیوژن داستانی از چنین شکل هایی که وقتی به پایان رسید خواندن این کتاب بزرگ و momorial آرزو داستان مانند ساراماگو contou.Ter راحتی از بودن در جهان در Blimunda و بالتازار می شود بزرگترین میلیون PRA © برای humanidade.à ‰ یک اثر مانند força که به سختی بود دوست ندارم. برای من این یکی از گنجینه های ادبی ملی است. بنابراین باید برای همه باشد؛ زیرا کار زیبا است.

مشاهده لینک اصلی
http://youtu.be/jPjU-oGiqes @ این کتاب همه آن را @ (EduardoLourenço)

مشاهده لینک اصلی
اوه این پایان دادن من مانند یک بچه کوچک گریه کردم. زیباترین چیزی که در مورد کار ساراماگوس اتفاق می افتد این است که تمام احساسات انسان (و بشریت) را از بین می برد. طنز درخشان شما را شادی خالص و خنده بزرگ خواهد گرفت، این فاجعه لحظه ای غم انگیز از زندگی شما را به شما می دهد. و همچنین، پایان کتاب شما را به اشک و شما را به قطعات تضعیف خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
http: //www.dn.pt/artes/interior/o-con ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بالتازار و بلموندا


 کتاب شاه گوش می کند
 کتاب داستان های نیویورکر
 کتاب آگراندیسمان و چند داستان دیگر
 کتاب حرفه: داستان نویس (1)
 کتاب دژخیم عشق
 کتاب طالع متولدین اردیبهشت