کتاب آقای هنشاو عزیز

اثر بورلی کلی یری از انتشارات پیدایش - مترجم: مژگان کلهر-دهه 1980 میلادی

لی باتس كه از كلاس دوم دبستان یكی از طرفداران درجه یك بوید هنشاو نویسنده شده بود، حالا كلاس ششم است . او با مادرش زندگی می‌كند و شاگرد جدید مدرسه است. پسری تنها كه نبودن پدرش - كه راننده كامیون است - آزارش می‌دهد و از اینكه دزد عجیبی مدام قسمت‌‌هایی از غذایش را می‌دزدد، عصبانی است. معلم لی برای پیشرفت بچه‌ها در نامه‌نویسی، از آنها می‌خواهد به نویسنده‌ای نامه بنویسند. لی هم تصمیم می‌گیرد برای آقای هنشاو نامه بنویسد، كسی كه پاسخ عجیبش، زندگی لی را تغییر می‌دهد.


خرید کتاب آقای هنشاو عزیز
جستجوی کتاب آقای هنشاو عزیز در گودریدز

معرفی کتاب آقای هنشاو عزیز از نگاه کاربران
** اسپویلر هشدار ** @ شما وجود دارد خدایان، آن من من مارگارت @ برای پسران، به خوبی مرتب سازی بر اساس. پسر این کتاب افسرده است. آقای هانسوف عزیزم، پدر نابینا من را برای دیدار دوساله خود در شب گذشته متوقف کرد. آقای هانسوا، من در پشت یک ایستگاه گاز در یک بزرگراه فراموش شده بخوابم. آقای هانسوا، زندگی من خیلی تنهایی است تنها نکته ای که می توانم با آن ارتباط برقرار کنم، نام نویسنده ای است که هرگز ندیده ام. آقای آقای هانسوا، زندگی هیچ معنایی ندارد. پایان.

مشاهده لینک اصلی
من این را در یک فروشگاه ثروتمند تصور کردم که این یک کتاب دیگر بود، اما زمانی که من آن را آغاز کردم، متوجه شدم که این داستان جذاب از دیدگاه یک مرد جوان در برخورد با طلاق والدینش است. مرد جوان در مدرسه به عنوان مدرک تحصیلی برای نوشتن به یک نویسنده مورد علاقه داده می شود و زمانی که نویسنده او را به لیستی از سوالات ارسال می کند، تلاش می کند تا آنها را در مجموعه ای از نامه ها و سپس مجلات به آنها پاسخ دهد. به طور كلي كتابي كوتاه براي كودكان سنين مدرسه است كه هنوز در اينجا وجود دارد كه بزرگسالان ممكن است لذت بخش باشند. در 132 صفحه با تصاویر پرتاب شده به خوبی، آن رعد و برق سریع خواندن و به خوبی به ارزش زمان خواندن. نویسنده بیشتر به خاطر داستان هنری هوگوینز شناخته شده است، اما این یکی مستقل است و کار بسیار نسبتا خوبی برای دادن جوانان به تصویری از آنچه که برخی از طلاق ها می تواند داشته باشد، انجام می شود. با توجه به تعداد کسانی که در این کشور، خانه قانون DOMA، شگفت آور است که کتابهای کودکان بیشتر با این موضوع در ارتباط نیستند.

مشاهده لینک اصلی
تماشای فیلم @ Shuck in Love @ یک کاراکتر به این کتاب به عنوان مورد علاقه او اشاره می کند در حالی که شخصیت سختی از احساس او همان احساس را می کند. در حال حاضر یکی از موارد مورد علاقه من است، زیرا آن را خیلی مشابه با زندگی من به عنوان یک پسر جوان است. این چیزی نیست که من را ناراحت کند این جورج داستانی است، چیزی که از من دلخور است، برای من خیلی وقت است که پیدا کنم.

مشاهده لینک اصلی
مرد، چگونه این کتاب را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
عزیز آقای Henshaw بالاترین برنده جایزه Beverly Cleary است. اوایل دهه 80، جایزه نیوبری و کریستوفر را دریافت کرد، با این حال یکی از کمترین علاقه مندی های من است. خانم کلییر، به طرز معجزهآمیز، به عنوان مجموعه ای از نوشتهها و نوشتههای مجله نوشته شده و با هیچ قید وشرطی نمیتواند باهم یک طرح، یک مرکز مرکزی کالیفرنیا و یک شخصیت گردآوری کند. این دستاورد یک عهدیه برای هنرپیشه خود است؛ داستان عاطفی و قانع کننده است. من به سادگی از سبک مراقبت نمی کنم. در عزیمت از موضوعات معمول خوش بینانه، سرگرم کننده و دمدمی، خانم کلییر ما را به لای بوتتز معرفی می کند، یک پسر ناراحت کننده که می خواهد نویسنده شود. از طریق یک سری از نامه های ارسال شده به نویسنده مورد علاقه خود، آقای Henshaw، ما درک به Leighâ € ™ ثانیه دوست و نداشتن، امید و ناامنی او، پدر او غيب، نابالغ، راننده کامیون، مادر فوق العاده قوی و حامی خود و تنهایی او. او به سرعت دلها و همدلیهای ما را به خود جلب می کند. همانطور که نامه های نخستین Leigh به جای توهین و تقاضا (ذهن ترسوآمیز به ذهن کودک)، آقای Henshaw را تشویق می کند او را مجبور به نگه داشتن مجله کند. ما توانایی های نوشتن لیگ را قوی تر و قوی تر می بینیم. هرچند لیگ هرگز خوشبختانه ثروت را از دست نمی دهد، او می آموزد، او رشد می کند، با برخی از موفقیت ها ملاقات می کند، و او قوی تر می شود. برای یک کودک، این یک داستان از پیروزی روح انسان است. برای والدین، این یک تماس بیداری است تا دقیقا همانطور که خودخواهی بالغ و بی مسئولیتی بزرگسالان می تواند به فرزندان وابسته به ما انجام دهد. یکی از آن ها به راحتی نمی شود. با وجودی که من روایت سنتی زیادی را بیشتر می کند، مهارت، پیام، احساسات قدرتمند آقای آقای Henshaw باعث می شود که من آن را توصیه کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آقای هنشاو عزیز


 کتاب ضربه طبل به علامت تسلیم
 کتاب ارواح
 کتاب در ستایش سالخوردگی
 کتاب معجزه در چهل روز
 کتاب هزار و یک شب
 کتاب صافی ها در عکاسی سیاه و سفید ورنگی